Skocz do zawartości

Czy jesteś za pozbawieniem Pana Andrzeja uprawnień moderatora?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za pozbawieniem Pana Andrzeja uprawnień moderatora?

    • Tak
      4
    • Nie
      9
    • Wstrzymuję się od głosu
      0


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Temat "SPAM.." od dawna nie był już tym, do czego go stworzono. Ja osobiście miałem raptem kilka postów w nim.

Co do podtrzymania spójności, to jest jeszcze "Karczma.." oraz kilka innych tematów, gdzie bez większego kłopotu można tę spójność dalej dobrze podtrzymywać.

 

Dodatkowo posiadanie przez dwie różne osoby tego samego awatara wydaje mi się mocno nie na miejscu. Do tego te literki mówią same za siebie. Za samo to powinniście ponieść konsekwencje.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

No i znów zakosił z dwie pochwały. ZA CO????? Przeszkadza to Panu że ktoś mi dał pochwałę, a Panu nie? Dla pana to zerowa różnica.

Spuść z tonu, dobrze radzę.

Przyznawanie i odbieranie pochwał jest ściśle ustalone w regulaminie forum i nie podlega większej dyskusji.

Link to post
Share on other sites

Zabiorę głos, bo jestem jednym z tych którzy lubią porządek i ład. Możecie na forum dyskutować o głupotach, ale znajdziesz lub załóżcie sobie jeden wątek temu poświęcony, a nie robicie to w prawie każdym wątku w dziale Na luzie. To, że jest to dział do luźnej dyskusji nie obliguje Was do pierdzielenia głupot w każdym wątku. Czasami wykraczanie z głupkowatymi postami poza ten dział, co nie powinno się wydarzyć nigdy.

 

Musicie zrozumieć, że na forum są działu do poważnej dyskusji w których nie można sobie pozwolić na durne posty. A Wy wychodzicie z założenia, tam gdzie staniecie tam nasracie.

 

Severn i nie panuj tak, bo na forum jesteśmy Wszyscy są równi, nie ma podziału na wiek czy doświadczenie.

Link to post
Share on other sites

Nie będę z Wami dyskutował. Komu się nie podoba to fora ze dwora. Macie czas do 20.00 z avatarami. Na benchmark.pl nie będzie żadnych troli. Nie będzie również żadnych ponownych ostrzeżeń.

A tu akurat muszę się wypowiedzieć. Co to za bezczelność? Co to znaczy "Komu się nie podoba to fora ze dwora." Przepraszam bardzo, ale ludzie domagają się od Ciebie prostej odpowiedzi na proste pytanie. Mi temat SPAM WARS kompletnie zwisa, ale takie podejście do userów jest aroganckie. Pamiętajcie, że tu nikt nikomu łaski nie robi. To nie WOŚP takie portale jak BNK żyją i zarabiają tylko dzięki userom. Co do avatarów, to oczywiste jest, że są obraźliwe i powinny zostać usunięte, ale grożenie i dawanie ultimatum jest też śmieszne, gdyż oficjalnie nie łamią one żadnego punktu regulaminu.

 

Co do trolli to akurat tak się składa, że prawdziwych trolli macie tu aż za dużo, i jakoś się szanowna administracja nie przejmuję (jak to ktoś ładnie napisał " za pisanie głupot nikt nie będzie banował")

Proponuję zacząć porządki od nich.

Link to post
Share on other sites

Co do avatarów, to oczywiste jest, że są obraźliwe i powinny zostać usunięte, ale grożenie i dawanie ultimatum jest też śmieszne, gdyż oficjalnie nie łamią one żadnego punktu regulaminu.

"c) Na forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, erotycznych oraz łamiących prawa autorskie"

Skoro nie są zgodne z regulaminem to należy je usunąć. Nie nazwałbym tego grożeniem tylko ostrzeżeniem. Oczywistym jest, że obrażają one Andrzeja, więc co w tym dziwnego, że ostrzega ich, że jak nie zaczną postępować zgodnie z regulaminem to będą wysuwane konsekwencje?

 

 

A co do troli, to czemu ich nie zgłaszasz? Raporty są często przeglądane więc i reakcja byłaby raczej dość szybka.

 

 

Co do głównego wątku tego tematu:

Powiedzcie mi, czym się różni były spampost od offtopicu. Założenia obu są mniej więcej takie same: i tu i tu można rozmawiać o byle czym. Szczerze mówiąc sensu istnienia obu koło siebie raczej nie widać. Chyba, że się mylę. Może według Was SPAMpost byl czymś więcej? Uświadomcie mnie, jeżeli tak rzeczywiście jest. Czym się różnił spampost od offtopicu?

Link to post
Share on other sites

"c) Na forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, erotycznych oraz łamiących prawa autorskie"

Chodziło mi o to, że choć jest oczywiste jaki jest cel tych avatarów, to oficjalnie nikogo one nie obrażają. Literki AM nic nie znaczą. Moim zdaniem cała akcja jest nie na miejscu, ale z czysto formalnego punktu widzenia jest okej.

Nie zrozum mnie źle, ja też jestem za tym by koledzy usunęli te avatary.

Link to post
Share on other sites

O dziwo muszę się zgodzić z Kizieą :wariat:

Dzięki za poparcie, ale też lubię wtrącić swoje kilka groszy. Severn, masz i tak dużo pochwał, nie przejmuj się tym i zbieraj je dalej :wariat:.

 

Przysłowie forumowe - "Nie kłóć się z administratorem i moderatorem, Oni zawsze mają rację". I tak samo jest w tym wypadku, nic nie zdziałasz, Andrzej trzyma się twardo swoich postanowień.

Link to post
Share on other sites

Nie musi być napisane "XY to debil", żeby kogoś oficjalnie obrazić :wariat:

 

A co do ekipy z małpami: zmieńcie avki, tak jak AM sugerował. Nie 'panujcie' już na złość Andrzejowi, a coponiektórzy lepiej niech też spuszczą z tonu. Jeżeli chcecie dyskutować o przyczynach usunięcia SPAMpostu (bo to jest głównym Waszym problemem, choć perm Majkela Was nakręcił chyba najbardziej) to róbcie to na poziomie. Jeżeli uważacie, że ktoś źle moderuje, to dyskutujcie na ten temat, ale na poziomie. Nie zachowujcie się jak małe dzieci, którym zabrano zabawkę (spampost) i wszystkim na złość chcecie robić, a severnowi, jak zabrano kilka pochwał to zamiast uderzyć z tym tak jak pisałem, grzecznie na PW do Andrzeja, to z krzykiem na forum wyjeżdza...

Link to post
Share on other sites

Zapewne były to tematy, w których twórcy zamiast nagrodzić każdego z pomagających jedną pochwałą, to porozdawał je do każdego napisanego w tym temacie posta. I w taki sposób z pochwały za jeden rozwiązany problem mogło się zrobić kilka pochwał za to samo :wariat:

 

Rozwiązanie jednego problemu może zostać nagrodzone tylko jedną pochwałą

Przykład: viewtopic.php?t=13883

 

Pozdrawiam :wariat:

Link to post
Share on other sites

Na początku Kiziea wydawał się być troszeczkę nadgorliwy, ale teraz jak najbardziej podzielam jego zdanie. Na forum zaczyna panować niestety coraz większy chaos...

 

I jeżeli chodzi o moje skromne i jakże nic nie znaczące zdanie to cieszę się że moderator Andrzej Michalski (i inni) zaczyna zaprowadzać tu porządek, bo ostatnio zaczynałem odczuwać coś takiego że aktywność w tematach spamerskich jest większa aniżeli w topic'ach poświęconemu zagadnieniom z działu informatyki.

 

A co do avków to jest to po prostu bezsensowne i dziecinne zagranie którym niczego nie wskóracie, a zapewne dodatkowo zostaniecie ukarani.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...