Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak w temacie:

1) Kwota przeznaczona na zakup: Najlepiej jak najtaniej, max 2000

2) Rozmiar matrycy: obojętne, i tak będę podłączał do monitora full hd

3) Główne zastosowanie: studia, do nauki, internetu, muzyki, ew. filmów, żadne gry

4) Miejsce użytkowania: Głównie mieszkanie

5) Wymagania specjalne: W miarę lekki, poręczny solidny i ładny, ma być cichy, nie przegrzewać się, i swobodnie działać w programach autocad, itp., oraz żywotność minimum 5 lat.

6) Osobiste preferencje: Brak

7) System operacyjny: Nie potrzebny

 

Link to post
Share on other sites

CAD potrzebuje tylko większą ilość ramu , nawet dobrej karty graficznej nie trzeba. Jeżeli się mylę to mnie popraw.

 

Nie da się przewidzieć ile laptop wytrzyma:najgorszy może wytrzymać nawet 3 lata a taki co ma być na wiele lat - może wytrzymać tylko rok. Jeżeli nie zmienią wymagań CAD'a na jakieś kosmiczne to będzie chodził. Poza tym budżet jest za mały na jakieś ,,wynalazki".

Link to post
Share on other sites

Proszę cię : tylko nie HP Pavilon ! Słyszałeś opinie o tej serii ? Niemiłosierne grzanie się, coraz jakaś część się psuje i jest głośny - odwrotność tego co chcesz.

Dobre podzespoły ? Lenovo y510p ma o wiele lepsze podzespoły :

 Z 128 gb ssd, procek i5, 8 gb ramu   lub   i7, 4 gb ramu ,FHD, matryca matowa

Edytowane przez Kac2per1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To dlaczego wszyscy je zachwalaja w komentarzach? Zreszta podobnego ma tata, i dziala juz kilka ladnych lat. Nie chce lenovo, po tym grzejacym sie bublu nie chce juz nic spod tej marki

Te twoje propozycje wygladaja jak plastikowe klocki. Chcialbym cos stylowego, cichego i wydajnego

:D

Link to post
Share on other sites

 

Te twoje propozycje wygladaja jak plastikowe klocki.

 

Kwestia gustu a   ,, a gustach się nie dyskutuje". Jeżeli chodzi o podzespoły to zupełnie ,,kładzie" tego HP.

 

 

 

Ja za to słyszałem zupełnie coś odwrotnego - i w przypadku Lenovo i HP.

 

To TY kupujesz laptop więc to TWOJA decyzja co wybierzesz. Jeżeli jesteś przekonany do tego HP to ...

Link to post
Share on other sites

Nie, nie jestem, dlatego zwracam się, do ciebie( nie tylko), o jakieś inne propozycje jeszcze, laptop nie ma być do gier, tylko do cada, dobry proc i3, i5, 4 lub 8 gb ramu i jakaś karta graficzna podrzędna wystarczą. TYlko proszę o jakieś dobrze wykonane lapki, a nie wyglądające jak pudełka :D

bardzo ci dziękuję, że mi pomagasz :)

Tzn, może jakieś tam serie hp'ków się grzeją itp, o tych co podałem, czytałem, że są bardzo dobre. Ciche, chłodne itp

Link to post
Share on other sites

 

A Acery to słyszałem, że najgorszy szrot

 

Dlaczego ?

 

 

 

czy rozdziałka nie jest za mała

 

kwestia przyzwyczajenia się.

 

 

 

Popatrzcie sobie na laptopy  stąd :

 

 http://www.x-kom.pl/c/1522-notebooki-laptopy-15-6.html?price[from]=2700&price[to]=3200&producent_id[230]=1&producent_id[27]=1&sort=product_price&features[35][404]=1&features[35][18653]=1&features[35][406]=1&features[22][277]=1&features[58][from]=4&features[37][2537]=1&features[37][15307]=1&page=2

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Nie chce lenovo, po tym grzejacym sie bublu nie chce juz nic spod tej marki

 

>2014

>kupuje hp, bo tak

>2017

>szuka nowego laptopa, zakłada nowy wątek

>"Nie chce hp, po tym grzejacym sie bublu nie chce juz nic spod tej marki"

 

Dobre wykonanie, a wygląd często nie idą w parze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...