Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Gość darkatraz

To lipa :/. Jakie bronie lepsze ? Szklane czy daedryczne?

 

Jak odblokuje pancerze smocze to czy moglbym odblokowac seta daedrycznego bez krasnala i orka i ebonu?

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Hyyym mam pewien problem. Stałem się wampirem (robiłem quest dla tego maga z wioski (sry nie grałem z tydzień i pozapominałem nazwy) lecz gdy nastaje ranek jestem już wampirem, a w wiosce nikt nie śpi (nie mogę posilić się krwią). Da się w takim wypadku coś zrobić (może być nawet cheat) bo cholernie to mi psuje rozgrywkę.

Link to post
Share on other sites

Jakie bronie lepsze ? Szklane czy daedryczne?

dedryckie są najlepsze w grze, podobnie jak ciężki pancerz

 

Jak odblokuje pancerze smocze to czy moglbym odblokowac seta daedrycznego bez krasnala i orka i ebonu?

nie, trzeba iść po kolei drugą gałęzią drzewka

 

nastaje ranek jestem już wampirem

łyknij przed snem potion of cure disease, albo żyj z tym, że zostałeś krwiopijcą

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

łyknij przed snem potion of cure disease, albo żyj z tym, że zostałeś krwiopijcą

A co to te potion of cure disease?

 

 

Dobra mam, mikstura do wyleczania chorób. Wypiłem jedną, lecz nadal w nocy staje się wampirem, czyli nie działa. Jest jeszcze jakiś sposób?

Edytowane przez JOKI__
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mam do Was Bracia Towarzysze dwa pytania.

 

1. Z kim najlepiej wziac slub? Myslalem z Lydia ale jakos nie moge z nia pogadac (Amulet Mary zalozony).

 

2. Gdzie najbardziej oplaca sie kupic domek. W Bialej Grani mam ale to ruina, a nie dom (oczywiscie w pelni umeblowany).

Link to post
Share on other sites

ad 1) ze jakąś sklepikarką, będzie generowała zyski

ad 2) wszystkie są do kitu, bo żaden nie ma kuźni (w każdym razie do czasu wyjścia CK), ale generalnie na największym wypasie jest ten w solitude

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wcisnij ~ i wpisz coc QASmoke

 

Przeniesie ciebie do pokoju pelnego broni, pancerzy itp. Oczywiscie znajda sie tam wszystkie itemy wystepujace w grze.

 

Edir: Czy te misje od towarzyszy koncza sie kiedys? Bo jestem nimi znudzony.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Wcisnij ~ i wpisz coc QASmoke Przeniesie ciebie do pokoju pelnego broni, pancerzy itp. Oczywiscie znajda sie tam wszystkie itemy wystepujace w grze. Edir: Czy te misje od towarzyszy koncza sie kiedys? Bo jestem nimi znudzony.

 

No tylko powiedz mi jeszcze jak z tego pokoju wyjść :P Jak się nie da to dobrze, że wcześniej skopiowałem sobie save'y

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...