Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

No właśnie, próbuje być magiem i jakoś brakuje mi skilla który znacznie zwiększył by obrażenia od czarów.

zainwestuj w "galaktykę" czarów destrukcji po paru punktach masz takie rzeczy jak +50% do obrażeń, a jak uderzasz podwójnym czarem to na 1-2s paraliżuje to przeciwnika.

Kula ognia na dwie łapy jest całkiem fajna.

ale za dużo many zjada :P lepiej jest walić czarem o nazwie "firebolt" .
Link to post
Share on other sites

Saiya.Grałem wojownikiem z magicznymi czarami . Jedna ręka - czary leczenia , ognisty pocisk , druga ręka - zguba smoków lub przedświt.

Do tego ulepszona zbroja ostrz . No i nie wiem co teraz robić :D . Grę od nowa chyba wezmę tylko nie wiem czym grać.

Grałem Nordem , jakie klasy są jeszcze ciekawe ? Magia średnio mi przypadła , chyba jest mało czarów ...

Edytowane przez Darkness
Link to post
Share on other sites

Saiya.Grałem wojownikiem z magicznymi czarami . Jedna ręka - czary leczenia , ognisty pocisk , druga ręka - zguba smoków lub przedświt. Do tego ulepszona zbroja ostrz . No i nie wiem co teraz robić :D . Grę od nowa chyba wezmę tylko nie wiem czym grać. Grałem Nordem , jakie klasy są jeszcze ciekawe ? Magia średnio mi przypadła , chyba jest mało czarów ...

Czarów trochę jest. Płomienie -> ognisty pocisk -> kula ognia -> burza ognia. Do tego przywołania etc. Tak czy siak, ja sobie zagram teraz skrytobójcą-złodziejem. Chociaż nie wiem, czy to nie będzie podobne do wojaka.

Link to post
Share on other sites

zagram teraz skrytobójcą-złodziejem. Chociaż nie wiem, czy to nie będzie podobne do wojaka.

zależy jak potraktujesz sztukę skrytobójstwa i taktykę

istotne jest, by na początku podbić sobie skradanie się, a dopóki nie nauczysz się porządnie skradać podstawową bronią będzie łuk, jak cię wykryją to miecz czy co tam ręcznego wybierzesz, potem przerzucisz się na sztylet, a łuk stanie się drugorządny i zacznie się zabawa, niemniej skradanie się trzeba maksować w zasadzie cały czas, jest też opcja ułatwiająca z magią iluzyjną

Link to post
Share on other sites

Ta magia iluzji ma coś dobrego? Ja tylko widziałem jasnowidzenie i jakieś strachy. Nie ma jakiejś niewidzialności (widziałem tylko mikstury)?

 

I zagram w miastach, których tym razem za bardzo nie zwiedzałem (nie chciało mi się).

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Finishery na gadach nawet ladnie wygladaja.

 

Jak sadzicie. Bethesda pojdzie po rozum do glowy i wkoncu odblokuje, ze gra wykorzystuje wiecej niz 2GB ramu. Bo nawet zagralem bez modow i nadal wywalalo do pulpitu. Wgralem 1,2GB tekstur (2Kx2K oraz 4Kx4K) i odpalilem przez programik 4GBSkyrim. Powiem tak. zero wywalania do pulpitu i tym podobne. Fajnie by bylo ze strony Bethesdy jeszcze jakby wypusci od siebie paczke WSZYSTKICH tekstur w rozdzielczosci 4096x4096. W tedy to gra nabralaby jeszcze lepszego wygladu, a nie trzeba mody dogrywac i jedne tekstury sa tak jak byly, inne wrozdzielczosci 2048x2048, a z koleji inne w rozdzielczosci 4096x4096.

Link to post
Share on other sites

Czy wie moze ktos jak rozpoczac quest w Wichrowym Tronie bodajze o nazwie Krew na Lodzie, ponoc trzeba zagadac do starznika przy cmentarzyku stojacego nad ofiara kobiety , ale ja nigdzie nie moge tego znalezc mimo ze szukam za dnia jak i nocy? Musze nalezec do jakiegos bractwa a moze zaczac wykonywac misje od tego Jarla Wichrowego ( olalem go bo rasista :P ) ? Co mam zrobic? pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tego questa nie da sie wykonac kiedy jest sie po stronie imperialnej, troche lipa:/

niekoniecznie, afaik nie działa tylko jeżeli jesteś daleko w (tfu) imperialnych questach, bo nie ma już pod ręką związanych z nim NPC, notabene świetny quest

natomiast jest nie do ukończenia, jeśli kupisz dom w windhelm przed lub w trakcie trwania questu

Link to post
Share on other sites

no ja jeszcze nie zapisalem sie do Legionu Cesarkiego a i tak nie moge rozpoczac tego questa, warunkiem prawdopodobnie jest rozmowa z jarem wichrowego tronu i rozpoczecie questow dla niego.... a ja nie chce udzielac sie po jego stronie wiec quest odpada a szkoda bo ponoc dobry:/

Edytowane przez .daft
regulamin 2j
Link to post
Share on other sites

warunkiem prawdopodobnie jest rozmowa z jarem wichrowego tronu i rozpoczecie questow dla niego

afaik wystarczy trzykrotnie odwiedzić windhelm (wejść, wyjść, poczekać itd) potem połazić po mieście nocą i trafić na miejsce zbrodni

 

EDIT: czemu nie lubisz ulfrika?

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

afaik wystarczy trzykrotnie odwiedzić windhelm (wejść, wyjść, poczekać itd) potem połazić po mieście nocą i trafić na miejsce zbrodni EDIT: czemu nie lubisz ulfrika?

 

ooo zaraz sprawdze ta metode i dam znac czy dziala :)

 

nie lubie go bo to stary rasista, ktory chcialby aby w Skyrim zyli sami nordowie a tak sie sklada ze lubie inne rasy jak np mroczne elfy czy orkowie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...