Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Gość darkatraz

No taaa. Tylko, ze ja mam ciagle crashe do pulpitu, a 2GB z 12GB to jest bardzo malo wykorzystywane. Wiec czy ktos kto ma wiecej niz 4GB testowal ten program??

 

EDIT: Link do nowej wersji programu pod patcha dzisiejszego (grac ze steamem online). KLIK

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Kaplica Azury, obok zimowej twierdzy, najpierw musisz zrobić questy i odszukać Gwiazde Azury, wtedy ona przestanie mieć wizje i będzie mogła się przyłączyć.

Ah ta wariatka... Zacząłem robić tego questa, ale jak mi jeden ziomek w kapturze (na tej zamarzniętej dzielni, na północy) nagadał, jakie dadry są złe itd (co z resztą pamiętam z Obliviona) to jakoś mi się odechciało iść tą ścieżką.

Link to post
Share on other sites

mi jeden ziomek w kapturze (na tej zamarzniętej dzielni, na północy) nagadał, jakie dadry są złe itd

to ci głupot nagadał, a ty uwierzyłeś

rozumiem, że to takiej namiry można mieć jakieś ale, tymczasem azura jest całkiem lightowa

 

(co z resztą pamiętam z Obliviona)

w oblivionie to była trochę inna historia, zresztą domeną maherun'a jest zniszczenie to co miał robić?

Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie mogę wbić do tej całej akademii, bo aby mnie wpuścili muszę rzucić jakiś czar za 130 pkt mana. Muszę jeszcze dwa lvl wbić.

Może to zależy od poziomu postaci albo coś w patchu zmienili. Ja normalnie wojakiem rzucałem jakiś leczący dotyk, czy coś takiego i zostałem arcymagiem. :D

 

Teraz próbuję się dowiedzieć, gdzie jest Mroczne Bractwo. Nasłali na mnie zabójcę, z którego zrobiłem mielone. Czas zapukać do ich drzwi i posprzątać. xD

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Zależy co wybierzesz podczas rozmowy, ja musiałem rzucić ognista kulą, a jak wybrałem co innego to musiałem uleczyć kogoś tam.

 

Co do Azury, ja sprawdziłem dwie opcje i z kapłanką jest lepsza, praktycznie to samo tyle, że oddając kapłankę mamy potężnego towarzysza, może nagram jak się sprawuje :D

Link to post
Share on other sites

jakis 38lvl czyli ponad 50-60godz ? doszedłem do wniosku,ze ta gra jest słaba i nudna jak flaki z olejem ile można wykonywac ,,zombi-questy/ bezzfabularne zadania,, po prostu im dłuzej sie w to gra tym jest gorzej slabiej :D dialogi slabe postacie nijakiej

 

to gra w porównaniu do wiedzmina to przerost formy nad trescia wiedzmin zgniata i miazdzy tego tasiemca,ktory oferuje ponad 150godz gry z tego 100godz to wykonywanie bezmózgich zadan typu ,,zanieś flet bardowi,, ,,zanies liścik miłosny ysoldzie,, ,,zbierz 5x kwiaków,,żal.ru odór sand boxu jest niedozniesienia

 

zdecydowanie wole 15godz dynamicznej akcji fajnie oskryptowanej w wiedzminie 2 niz 150godz bezsensownego sand boxowego lazenia po gigantycznej mapie bez ladu i skladu

 

skyrim 5/10 dobra gra dla mało wymagających graczy nic poza tym

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Teraz próbuję się dowiedzieć, gdzie jest Mroczne Bractwo.

w sadzie jabłoni na zachód od Falkreath, ale nie wejdziesz jak nie poznasz hasła, a z tym już ci spoilować nie będę

 

@maniuox nie lubisz sandboxów to po cholerę grasz w TES?

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

Jest sporo niedoróbek, ale mimo wszystko gra jest całkiem fajna. Moim zdaniem lepsza od Wiedźmina 2. Mnie właśnie Wiedźmin nudził. Pierwszy Wiesiek był spoko. Drugi to takie Call of Duty - fabuła bez sensu, nuda, grasz tylko, żeby zobaczyć jakieś widowiskowe skrypty. :P Chociaż nie. CoD nie jest taki nudny. :P

Link to post
Share on other sites

Mi w tej akademii kazali rzucić jakiś tam strach, który kosztuje 130 many :P Teraz nawet fabuły nie mogę pchnąć do przodu. Dzisiaj jest pierwszy dzień od tygodnia w który nie grałem w Skyrim. Za to szukałem muzykę "epicką" (z trailerów taka) w formacie bezstratnym no i znalazłem :) "Two Steps From Hell" polecam jak ktoś lubi takie klimaty ;)

Link to post
Share on other sites

zdecydowanie wole 15godz dynamicznej akcji fajnie oskryptowanej w wiedzminie 2 niz 150godz bezsensownego sand boxowego lazenia po gigantycznej mapie bez ladu i skladu

No to się nachodziłeś, jak nie stosowałeś 'szybkiej podróży' :wariat:

Jak się można zarazić tym wampiryzmem? Trzeba zjeść wampirzy proszek?

Dziś w CDA coś chyba pisali że po prostu trzea dać się trafić takiemu wampirowi, ale ręki sobie nie dam obciąć czy tak jest :P
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Musisz pozwolic by wapierz ciebie ugryzl. Inaczej nie da rady. Co do lykantropii. Mi sie rozchodzilo, ze w czasie bycia wilczkiem zadne chorubsko ciebie nie wezmie. Dopiero po wyleczeniu sie z lykantropii spowrotem jest sie podatnym na wszystkie choroby. Na jedne mocniej, a na drugie slabiej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...