Skocz do zawartości

Wentylatory x2 do Antec 300.


Recommended Posts

Ja dzis sie bawilem wentylkiem 120 1600rpm dolaczonego do obudowy lancool.

Lekko "piszczalo" lozysko cierne, zakropilem olejem, zalatwilo sprawe ale wiekszosc z tego co mowicie ze wentyle sa glosne to przez Flow a nie lozyska. przynajmniej tak wynika z mojego doswiadczenia.

Regulator 40-50zl spokojnie wystarcza, do srodka zewnetrzny nie potrzebny.

http://angela.pl/p4964,kontroler-wentyl ... zarny.html takie cos mam.

albo scythe kaze wystarcza.

Scythe 120mm KAZE-JYUNI Slip Stream 1200rpm

http://angela.pl/p4311,scythe-120mm-kaz ... sl12m.html

Link to post
Share on other sites

mam w antku 300 SS 800 RPM i nic nie wibruje bez koleczkow i podkladek, wiec jest to niepotrzebne. montowalem na przodzie i na tyle, za kazdym razem bylo tak samo cicho. Generalnie teraz swojego komputera praktycznie nie slysze z tym sprzetem co mam w profilu.

Link to post
Share on other sites

Ja również poszukuję dwóch nowych wentylatorów 120x120x25 (nawiew i wywiew) w związku z tropikalnymi upałami. Nie chcę wydawać na nie majątku, sądzę że 30 zł na jeden wentylator to rozsądna kwota. Zależy mi przede wszystkim na wydajności - chcę, aby nowe wiatraki miały większy przepływ powietrza od SilentiumPC Zephyr 120, i w miarę kulturalnej pracy - nie jestem cichofilem, a do tego mam głośne chłodzenie na grafice.

Na allegro wyszperałem licytację Fanderów FX120, warto się nimi zainteresować? Jeśli nie, to chyba jedyną rozsądną opcją w tym przedziale cenowym będzie Scythe Slip Stream, tylko w której wersji 1200/1600/1900 RPM?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...