Skocz do zawartości

iPhone 5/5c vs LG G2 vs Nokia Lumia 925


Recommended Posts

Oj nie bądź śmieszny. Nikt nie mówi o starych Nokiach na Win-CE.
Na czym przepraszam bardzo? Win CE? :rotfl:
Z tą różnicą że nie każdy model dostaje aktualizacje od apple,a każda lumia dostaje najnowsze aktualizacje aż do 2016.
Iphone 4S nie dostanie na 99% iOS9, więc zakończy się jego wsparcie w 2015 roku. Idąc tym tokiem rozumowania iP5 "umrze" w 2016. Nadal uwazasz, ze apple nie aktualizuje swojego sprzetu?
Link to post
Share on other sites
Na czym przepraszam bardzo? Win CE? :rotfl:?
Coś śmiesznego napisałem? Nie rozumiem śmiechu.

 

Ja bym brał iPhone 5. Wsparcie, aplikacje, wydajność.
Od pierwszej mojej wypowiedzi w tym temacie polecam iPhone Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Myślałem o Win-CE i nie pomyliłem się. Zarówno Windows Mobile jak i Windows Phone 7.x operowały na tym jądrze.

Windows Phone 8.x operuje na jądrze Win-NT, dlatego aplikacje z tych systemów nie są ze sobą kompatybilne. I dlatego wsparcie dla WP7.x się skończyło. Win-NT jest po prostu lepsze (mniej ograniczone) i daje szansę na lepszy rozwój systemu.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Po doswiadczeniach z zatrzymywaniem aplikacji w tle, ktora pomimo ze byla swiadomie uruchomiona to nie dziala, widzac ciagle ekran resuming przy przelaczaniu aplikacji a potem zdajac sobie sprawe, ze nawet otwarta Karta w przegladarce Nic nie zmienia Bo ie musi sie uruchomic Na nowo z lzami w oczach I z bolem serca zaczaleem wspominac mulastego androida gdzie otwarty prices po prostu dziala a ograniczenia wynikaja z mocy podzespoloww a nie sztucznych ograniczen.


Aktualizacje? Ok, ale wlasciwie dlaczego mialyby byc niezbedne? Utarlo sie haslo ze powinny byc jak najdlluzej, w praktyce nowe aplikacje Sa zgodne ze starymi telefonami, a zaktualizowanie sprzetu najczesciej nie przynosi rewolucyjnyj zmian. Nawet przeciwnie iphone 4s muli Na ios 8, taki Sam los pewnie spotka iphona 5,.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...