Skocz do zawartości

[WORKLOG] Black-Orange LC by Lazer


Recommended Posts

 

 

To się nawzajem wyklucza,bo Define R4 też jest elegancką obudową. 
Hmmm, poniekąd tak ale poprostu Define mi się podoba  ;) Podobnie jest z muzyką u mnie, nie lubię rapu ale jakieś tam utwory lubię nawet bardzo  :]  

Jaką polecacie pomarańczową folię do oklejenia radiatorów na płycie? i czy muszę je zdejmować jak będę chciał okleić?

Link to post
Share on other sites

Raczej wezmę to: http://allegro.pl/folia-pomaranczowy-mat-1080-3m-m54-szer-152-gjk-i4356754778.html ale jedna rzecz nie daje mi spokoju:

Do montażu folii potrzebne są:

 

 

1. Ostry nożyk

2. Taśma tnąca KNIFELESS

3. Benzyna ekstrakcyjna lub inny odtłuszczacz

4. Opalarka lub suszarka

5. Rakla z filcem

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

Kurde sorry ale spuszczacie się nad wyborem foli jak by wasze życie od tego zależało. Wybierz folie taką jakiej cena Ci odpowiada. Ja u siebie wybrałem najtańszą folie tłoczoną imitującą carbon i alu szczotkowane. Obie porównywałem do próbek 3m dinoc i dopóki nie odwróciło się foli to nie byłeś w stanie rozpoznać która jest która

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mi się carbon nie podoba, czy to 3d czy 4d błyszczący.. alu jest bardziej estetyczne.. ale 200zł? nie no głupi nie jestem, tyle to ja nie dam za kawałek folii... chyba  :->

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

Dostawa gratis od 200 zł.

A ja zamawiam za prawie 400 zł :menda: 

Skoro tak, to kupię obudowę u nich. A jeszcze takie pytanie, oni nie robią dużych problemów z GW? Bo wiecie, coś zawsze może sie samo stać a potem wmawiają ci że to twoja wina. 

Link to post
Share on other sites

Ja również sporo gratów kupiłem w Agito.pl i polecam sklep.

Realizowałem u nich już gwarancję na monitor LG, serwis spisał się bardzo dobrze. W Morele.net na naprawę mobo czekałem ok. m-ca, w Agito natomiast  wszystko trwało może ze 3 tyg.

Link to post
Share on other sites

To dzięki wielkie. Zdjęcia komputera w nowej obudowie wrzucę albo w piątek albo w sobotę (jutro zamawiam). Czyli pozostaje tylko czekać ;)

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...