Skocz do zawartości

Radeon XFX HD 7970 Double Dissipation 3GB GDDR5


Recommended Posts

Mam do sprzedania kartę graficzną

XFX Radeon R7970 Double Dissipation

Oczywiście w 100% sprawny i jak na moje działa cicho - a problemów ze słuchem raczej nie mam.

 

Złącza:

2x DVI

2x Display Port

1x HDMI

 

Jakby się ktoś pytał to asic quality to 64,1%. Chodził na domyślnych ustawieniach bo w Battlefieldzie tyle mi stykało ;)

 

W zasadzie jedyne w co mam czas grać to Battlefield 3-ka a przy nim to i mój poprzedni radek 5770 dawał sobie radę.

 

Fakturka na to cudo techniki jest. Data? 15.01.2014 czyli równo pół roku temu. Ile gwarancji? Sklep ALTERNATE daje 2 lata swojej gwarancji. "2 lata" minus "pół roku od zakupu" daje Tobie 1,5 roku gwarancji sklepowej czyli do 2016 roku! A czy się opłaca? To już nie moja decyzja :)

 

Cena wywoławcza: 599 zł

 

Więcej informacji i link do aukcji tutaj:


Link to post
Share on other sites

TL;DR

Gdyby nie ciągłe zmiany w projekcie przez zleceniodawcę miałbym już kasę za program. Ostatnie "drobne poprawki" spowodowały, że nie mam szans się wyrobić ponieważ już w przyszłym tygodniu jadę rowerem na Bałkany. Ponieważ wyjeżdżam na długo to wolałbym mieć jednak trochę więcej gotówki na ekstra wydatki/jazdę konną tu i tam, etc. Z pośród paru rzeczy sprzedaję również grafikę bo wbrew temu na co miałem nadzieję, niestety nie mam czasu za bardzo grać na kompie. A i tak najwięcej frajdy przynosi mi pykanie w Battlefielda 3 (4-kę zdążyłem już nawet sprzedać przy okazji tych wyprzedaży) i zapowiada się na to, że szybko mi się on nie znudzi. Mam jeszcze starego radka 5770, który BF-a 3 spokojnie dźwigał => Radeon 7970 nie jest mi tak bardzo do życia potrzebny a ew. granie na kompie << podróży życia :)

 

Na kartę nie mogę pod żadnym pozorem narzekać, objawów przegrzewania się również nie stwierdziłem. Mogę nagrać filmik z testu (powiedz mi jaki) albo też rzucić okiem na to jaką ma temp. przy BF-ie. Mam to zrobić?

Edytowane przez sosite
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to jest to referent Niestety właśnie się dowiedziałem, że jest to lekko zmodyfikowany referent oraz, że XFX lubi co rewizję dawać trochę inne PCB :/ Mój konkretny model to FX-797A-TDFC aczkolwiek cholery i tak zabezpieczyły się przed wymianą schładzacza dając plomby na śrubkach na plecach pod prockiem GPU. Co prawda ponoć ktoś się ich pytał i jeżeli przy wysyłce zostanie zamocowany oryginalny schładzacz to nie będą robili problemów ale kto ich tam wie.

 

edit:

O, jeszcze link od EK ale szukałem też info w innych miejscach

http://www.ekwb.com/news/233/19/New-revision-od-XFX-7970-cards-brings-compatibility-issues/

Edytowane przez sosite
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...