Skocz do zawartości

Karta do 1500-1600zł


Recommended Posts

Miałem za półtora tygodnia brać 770, ale naczytałem się tu wielu rzeczy i jeśli facet odpisze, wyśle zdjęcia, to jestem skłonny ją wziąć. Zastanawia mnie tylko czemu nowa kosztuje 2k aż, skoro za 2100 już mam 780ti od asusa.

 

http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-780-ti-oc-3gb-gddr5-i4331879606.html

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

OC to loteria, więc nie piernicz bzdur, poza tym pisanie o OC w kontekście 290X jest raczej śmieszne. Nie widziałem jeszcze Lightning'a, który by się słabo kręcił, a taka karta za 1,6k zł to niesamowita okazja.

 

Co do głośności - tu już popłynąłeś.

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_780_lightning_review,11.html

 

"One card in a fully stressed status (in-game) reaches roughly 39 dBA. Now that is silent, you can't really even hear fan airflow."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 1 - prześwitujące światła - zmuszony do wyłączenia SLI

Homeworld 2 - Artefakty brak tekstur statków ;) na intelu działa ;D

Shogun 2 - zmuszony do wyłączenia SLI - brak wsparcia i też są jakieś kwiatki 

GTX 460 - SimCity po chwili gry robi się czarny ekran i jest du*a ;) to samo na 780tce

Tomb Raider opala na jakieś 30 sekund po czym freez i pomaga tylko restart PC ;) - na 7950 Gigusiu odpala bez problemu ;)

W większości przypadków porównujesz SLI do działania pojedynczego 7950. Mądry jesteś?  :>

Porównaj w tych grach działanie SLI do Crosfire to zobaczysz, która konfiguracja jest bardziej problematyczna  :>

SimCIty i Tomb Raider działają u mnie bez problemu więc masz syf w sterownikach.

 

co do BF4 - większe ściny w odstępie 60sekundowym ;)

Jeśli masz Win7 to nie wina nv tylko gry. Na Win8.1 nie ma problemów. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

W większości przypadków porównujesz SLI do działania pojedynczego 7950. Mądry jesteś?  Porównaj w tych grach działanie SLI do Crosfire to zobaczysz, która konfiguracja jest bardziej problematyczna  SimCIty i Tomb Raider działają u mnie bez problemu więc masz syf w sterownikach.

Zapomniałeś że miałem CF z 7970 ? :D chłopie wiem jak to działa a porównuję do do 7950 ponieważ na niej działa bez zarzutu ;)

a co do systemu mam Oryginalnego Windowsa 8.1 może pudełka zdjęcie też podesłać ? 

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/msi-radeon-r9-290-gaming-oc-4gb-wro-gwara-33-miesi-i4338403942.html

 

Szczerze to ta 290 za 1230zł ma najlepszy stosunek cena za wydajność i albo bym radził autorowi brać 780 lighting albo tego r9 290

Podejrzene jest , że sprzedaje bardzo szybko, a odpisał mi , że dostał drugą taką samą.

 

 

PS

Panowie skończcie tą batalię   :)

 

 

Co do 780 Ti odpisał tak:

 

 

Kopia FV ; reklamacja albo w dystrybucji , albo bodajże przez komputronik czy pro line na podstawie FV zakupowej 
 
Więc nie ma się czego obawiać choć cena jest bardzo wysoka ale w sumie to topowy model.
Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś że miałem CF z 7970 ? :D chłopie wiem jak to działa a porównuję do do 7950 ponieważ na niej działa bez zarzutu ;)

a co do systemu mam Oryginalnego Windowsa 8.1 może pudełka zdjęcie też podesłać ? 

Mam SimCity & Tomb Raider i zarówno na Win7x64 jak i Win 8.1 x64 gry działają na GTX780 bez zarzutu.

W kwesti BF4 na Win7 są dropy a na Win8.1 nie ma najmniejszego problemu ale identyczna sytuacja była na R9 280X. Winna gra a nie nv czy amd.  

Nadal uważam, że masz zasyfiony system :>

 

Na miejscu autora brał bym tego R9 290 za 1230zł ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Ja na miejscu autora brałbym za 1500zł Sapphire R9 290 tri-x OC, być może w podobnej cenie jest Gigabyte R9 290X, ale jest to według wielu osób syfowa firma w przypadku AMD, a wydajnością (według wideo testów) w np BF4 na pewno nie jest lepsza od wyżej wymienionego szafirka (choć Gigabyte przeważa w wielu innych grach) .

Link to post
Share on other sites

 

Ta może resztkami po pizzy ... chłopie ogarnij się   :D

 

W takim razie na jakiej podstawie przypisujesz problem z działaniem gier do sterownika? :>

SimCity na GTX 780 działa zarówno na Win7 jak i Win8.

Tomb Raider działa na wszystkich sterownikach nv które wyszły od lutego 2013r

 

Mam Ci nagrać gameplay?

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Mam ci nagrać freeza ?

Odpowiedz na pytanie, które wcześniej Ci zadałem.

 

Na jakiej podstawie przypisujesz problem z działaniem gier do sterownika?

 

Jeżeli ten problem, który masz dotyczył by sterownika nv to również miał bym go u siebie a go nie mam!

Problem może powstać na lini Bios vs Sterownik i tutaj bym się upatrywał winowajcy.  :>

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem że zapoluję na jakąś GTX 780 albo R9 290X jeśli nie znajdę tej pierwszej w dobrej cenie :D.

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/asus-geforce-gtx760-mars-4gb-ddr5512bit-dvimdp-pci-express,41908.html

Znalazłem jeszcze taką kart graficzną.

Co o niej myślicie?

Dwuprocesorowa wiec pewnie problematyczna.

Edytowane przez daniel1995
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...