Skocz do zawartości

Czy warto przytulić Lumie 925 ?


Recommended Posts

Jak wrócę z pracy,to się podzielę z światem moimi uczuciami co do tego telefonu,chodź są mieszane niż się tego spodziewałem...


Jako że jednak nabyłem lumie 920,mogę powiedzieć że w porównaniu do nexusa to go czuć i nie trzyma się go pewnie w ręku jak nexusa,a to pewnie dla tego że wydaję mi się że lumia jest ciut szersza.Nexusa spokojnie operowałem jedną ręką,a lumie to już tak nie co mniej wygodniej mi się operuje...ale jedno muszę powiedzieć że ekran w lumi to jednak coś innego nuż w nexusie,bo niby to te same matryce,lecz okazuje się że lumia ma żywsze kolory i ta czułość dotykowa zasługuje na plus.A ogólnie to sam telefon na razie dobrze sprawuje się,nić w nim się nie dzieje.Lecz nie co mogę ponarzekać jak chodzi o system...o ile jest szybki i prostu w użyciu jak ios,lecz tu mi nie co brakuje pewnych funkcji,które nawet ios posiadał...jak na przykład szybkie skróty do wyciszania,obrotu ekranu,wibracji i tak dalej. Kolejną bolączką jest brak porządnej aplikacji gmail....tak wiem że są odpowiedniki,lecz to nadal nie to.Jak na razie to tyle jak chodzi o moje bolączki z systemem,ale mam nadzieję że kolejne updaty sprawy wyprostują.

Link to post
Share on other sites

Mi bardziej chodzi o taki szybki dostęp szybkiego wyciszenia tel,takiego kompletnego że nawet nie drgnie.A co do gmail wraz z outlookiem to czytam o tym,ale mi coś jakieś błędy wyskakują  :(. Lecz jeszcze bym się nie obraził jak bym w upie coś zrobili z wibracją bo to jakiś śmiech na sali...często mam tylko wibracje włączone,i jak przychodzi sms,to nawet tego nie da się poczuć że coś przyszło bo to taka sekundowa wibracja...a w andku dało się różne pasma wibracji ustawić jak długie,wiele długich czy też wiele krótkich.

 

Edit: Już z tym outlookiem poradziłem,więc jedna rzecz z głowy.


Mi bardziej chodzi o taki szybki dostęp szybkiego wyciszenia tel,takiego kompletnego że nawet nie drgnie.A co do gmail wraz z outlookiem to czytam o tym,ale mi coś jakieś błędy wyskakują  :(. Lecz jeszcze bym się nie obraził jak bym w upie coś zrobili z wibracją bo to jakiś śmiech na sali...często mam tylko wibracje włączone,i jak przychodzi sms,to nawet tego nie da się poczuć że coś przyszło bo to taka sekundowa wibracja...a w andku dało się różne pasma wibracji ustawić jak długie,wiele długich czy też wiele krótkich.

 

Edit: Już z tym outlookiem poradziłem,więc jedna rzecz z głowy.

 

Skoro już tel zakupiony,więc temat można skasować.

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Również zastanawiam się nad zakupem Nokia Lumia 925, jednak... W podobnej cenie można dostać na Allegro nowy Sony Xperia Z1. I zastanawiam się, czy urządzenie od Sony nie będzie lepszym rozwiązaniem.

 

 

^^

Link to post
Share on other sites

To zależy co oczekujesz od telefonu.Mi po prostu te cale 4 rdzenie,2 gb ramu oraz hype andreo stało się bez użyteczne,kiedy chciało mi się telefonu do prostych zadań,jak dzwonić,pisanie,czy tez internet jak i muzyka. Zamknięty system mi wystarcza do prostych zadań jak i ten aparat co potrafi zawstydzić nie jeden telefon za +2k.

I jedyny dla mnie plus taki że lumia nie zostanie na lodzie i otrzyma najnowsze wsparcie,kiedy z1 pewnie stanie pod znakiem zapytania,albo nie co dłużej poczeka.Może android ma to czego mi brakuje w wp,ale mam nadzieje że aktualizacje to naprawią.

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...