Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://myfonts-wtf.s3.amazonaws.com/12/12a3674a090938654997e8338b0bec31.57775.png

 

Jak tam, są na forum jacyś fani? W tym sezonie bez wątpienia króluję Márquez. Dzisiejszy wyścig fenomenalny. Świetna walka Márqueza i Lorenzo do ostatnich zakrętów. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Oby takie wyścigi były przez cały sezon :)

Tylko z innymi bohaterami na podium ;)

Oglądałem i będę oglądał cały sezon, tak jak przez ostatnie lata. Zacząłem MotoGP (wtedy jeszcze GP500) oglądać na sam koniec czasów Doohan'a... jeszcze jako mały chłopak, tata mnie przekonał do tego sportu. Od 2010 do  2013r. miałem przerwę, a od połowy 2013r. znów oglądam każde GP regularnie. Oczywiście jak większość, jestem fanem VR46, lecz kibicuję również Iannone, Vinales'owi i Crutchlow'owi. Nie lubie Jorge, bo jest gburem (po prostu Jego nie da się lubić imo) i od ostatniego sezonu nie przepadam za Marquez'em.

 

Wyścig fajny, szkoda Iannone, musi trochę ostudzić głowę czasami, bo na tym etapie wyścigu uślizg przodu nie powinien mieć miejsca (chyba, że faktycznie najechał na linię). Rossi końcowe zakręty mógł trochę inaczej rozegrać, to może udałoby się łyknąć przynajmniej Marquez'a. Lorenzo jest nie do zatrzymania, oby to się zmieniło. Cieszy postawa Dovi'ego, chociaż miał duuuuużo szczęścia... gdyby nie to, że Marc postanowił się na chwilę zatrzymać (ekhem....), to zapewne nie byłoby go na podium. Liczyłem na więcej jeśli chodzi o Pedrozę, szczególnie po takiej końcówce ostatniego sezonu (chociaż tutaj pewnie zmiany dotyczące regulaminu i motocyklów są winne), oraz Vinales'a - chodzi mi nie o miejsce w klasyfikacji, lecz o stratę do czołówki.

Podsumowując wyścig mi się podobał, serducho znów zabiło szybciej, lecz szkoda, że na podium zabrakło Doctor'a. Lecz ten weekend napawa optymizmem - raz, że Vale jest w czołówce, a dwa, że będzie go można oglądać jeszcze przez dwa kolejne sezony :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...