Skocz do zawartości

War Thunder Ground Force Open Beta


Recommended Posts

Hej!

 

Grał ktoś z was kiedyś w War Thunder? Do nie dawna był to symulator samolotów z II wojny światowej którego World of Warplanse Wargamingu próbował gonić. Teraz zaczęła się beta ground force z czołgami które śmiało może konkurować z WoT!


 

Zachęcam do rzucenia okiem na stronkę producenta

 

Gra ma spory potencjał, bez pasków hp, lepiej odwzorowane weak spoty czołgów niż w WoT i przede wszystkim to symulator nie arkadówka więc pojazd bardziej zachowuje się jak czołg a nie samochód.. :P

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Cześć!

Jako że prowadzę oficjalny kanał Twitter gry War Thunder, chciałbym Was na niego zaprosić. Codziennie umieszczamy tam newsy jako pierwsi w polskiej sieci (mamy do nich dostęp jeszcze przed opublikowaniem :) ) , zdjęcia nowych pojazdów (ostatnimi czasy jest tego cała masa!) i oferujemy Wam ciekawe konkursy (aktualnie - codziennie 500GE do wygrania!).

Jeśli nie macie jeszcze konta na Twitterze, to zapraszam, bo jest to naprawdę fajna platforma newsowa :)

 

Szukajcie nas pod hasztagiem #WarThunder lub adresem @WarThunderPL

 

Pozdrawiam

Stona

 

 

PS. Przeczytałem regulamin i mam nadzieję że post go nie narusza. Jeśli jestem w błędzie proszę o PM lub notyfikację :)

Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia. Prawie dwa lata grałem w WoTa i teraz ciężko mi się trochę przestawić w Warthunderze na trochę inny sposób rozgrywki. Ogólnie jest nieźle ale mają sporo do nadrobienia względem Wargamingu. Na szczęście ich samoloty są dużo lepsze.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...