Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Miara się przebrała właśnie odinstalowałem tą gówniana grę....

Nie dość że nie idzie wygrać bo banda oszołomów albo stoi w bazie albo nie potrafią grać to jeszcze ja mam jakieś parodystyczne sytuacje...

Wcześniej t58 mnie jechał w KW4 (lol kiedyś is3 nie potrafił tego ruszyć) to dziś oddałem 4 strzały w wtf co miał 1% i wszystkie za zero 

myślałem że padnę ze śmiechu

Dość nerwów,czasu i sił na takie pokaleczone przez WG gó**o

Robią wszystko żeby mieć wn poniżej 50% to mój ostatni dzień na wotowskiej ziemi 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Wczoraj znów wpienił mnie balans czołgów, tym razem nie chodziło o magazynkowce. Byłem w T-54, naprzeciwko mnie wyjechał chiński med IX poziomu. Ja mu za ~300, on mi za ~400. naturalnie przegrałem, kątowanie nic nie pomogło. I wex tu wygraj. Moim zdaniem ruskie medy powinny dostać buffa w postaci większego dmg, inne ciężkie jak np E5 także a jak nie to niech obniżą dmg pieprzonych magazynków do 250- 300 na strzał  :menda: Już pomijam cholerną noobska francuską artylerie, ładującą 26 s cały magazynek gdzie ja na 1 pocisk potrzebuję 47 s. Paranoja jakaś.

 

Mam już IS-7, przyjemnie się gra choć brakuje nieco dmg :P Odczuwa się to zwłaszcza podczas starć 1 vs1 naprzeciwko np JPzE100 no ale może wg coś w końcu z tym zrobi.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli, że mnie xvm "kłamie" pokazując czas przeładowania?

Z tego co pamiętam (ale mogę się mylić) to xvm pokazuje maksymalny czas przeładowania dla danego działa.

Także jeżeli działo ma nominalnie 20s to tyle pokaże xvm, ale przeciwnik może mieć wyszkoloną załogę + kilka dodatków, które realnie w bitwie skracają ten czas do np 17s

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...