Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Wbijesz do tej gry? Ja tu czekam, proc mi się topi w menu, mam gorąco w pokoju a ty co

 

W ogóle co ty masz w tej sygnaturce

 

Mój sprzęt

 

Coś Cię zaniepokoiło na forum - wciśnij "Zgłoś"

 

Mój sprzęt

 

Coś Cię zaniepokoiło na forum - wciśnij "Zgłoś"

 

 

Mój sprzęt

 

Wcisnąłem zgłoś bo to mnie zaniepokoiło że moderator takie rzeczy publicznie pokazuje

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Pobrałem klienta testowego i bawię się topkami, które mam zamierzone- noobskie T57 a ponadto JgPzE100, IS-7 i pośrednie. Rozumiem, że zdobyte nagrody nie przechodzą na konto "normalne" ani żadnej nagrody za udział w testach nie otrzymam? :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nie trafiłem, chwile tylko grałem.Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to: nicki graczy- większość miała na końcu RU, wiec się nie odzywałem, nikogo od noobów nie wyzywałem a druga to dźwięki wystrzałów- jakieś takie nijakie, nie czuje się tej mocy, "grzmotu" ;)

mam nadzieje, ze poprawia w koncu mm. Osttanio kupiłem M5A1 czy jakoś tak- lt IV tieru i jakie losowania- przeciw tierom VIII. Rozumiem, że jestem lekkim tankiem, scoutem ale kierwa 4 tiery różnicy to przegięcie. 

A wczoraj zakupiłem KV2 z trollem- jest moc. Druga bitwa z rzędu i ARL 44 padł na strzała, reakcja gościa bezcenna ale o dziwo od cziterów mnie nie wyzywał. Może przez to, że jedną liczbą mu wyjaśniłem o co kaman- 910 dmg he ;)

Link to post
Share on other sites

Odnośni wystrzałów to mi się bardzo podobają, a odnośnie tego mm to jest normalne zwykle lekkie czołgi tak mają ponieważ mogą robić niby za spotera, ale co taki Valentine zrobi na 8 tierach?! A ja jeszcze ani razu nie spotkałem mapki Windstorm czy tam Wichura, a trochę czasu już jest :)

 

Edytowane przez kryj84
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...