Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Chłopaki to nie tak! Ja się zrobiłem w konia przez to. Przed 50 bitwą wrzuciłem załogę ze zwykłego chaffiego, oczywiście bez przeszkalania, i teraz uwaga - cała załoga dostała 25k do podziału a 50 k wbiło mi na exp na czołgu chaffe !!!

 

E: Gdybym o tym wiedział to bym przerzucił załogę z t28 prot i by mi wpadło na nim 50 k expa (51k trzeba na działo 10 tieru :/ ) A tak całość bedę musiał ze zwykłej szafy przekonwertować na free exp.

 

E2: Skręca mnie jak sobie o tym przypomne :/ 50k expa :/

Edytowane przez szary_turbo
Link to post
Share on other sites

Ja wrzuciłem załogę ze zwykłej szafy, nic nie przeszkalałem. Załoga dostała 25k do podziału a 50k wbiło mi na czołg (czyli mam teraz na zwykłej szafie 50k expa które mogę za złoto wymienić na free exp. Przynajmniej u mnie tak było. Podejrzewam, że jak wrzucisz załogę z T32 (nie przeszkalaj!) to ona dostanie 25k do podziału dla siebie a 50k Ci wskoczy na czołg do wykorzystania na moduły.

Link to post
Share on other sites

Rozegrałem parę bitew tą jagodą i powiem że kiepsko się gra. Wolna jak cholera i strasznie ospała w ruchu.

Liczę że jak wbije na załodze z 2 perki dodam szybsze przeładowanie, wentylacje to będzie jako tako.

Chyba dam na niej Braterstwo broni to może coś polepszy.

Nie wyobrażam sobie (tak jak na T34) grania nią cały dzień żeby nabić kasę...

Link to post
Share on other sites

Normalną jagodą mam zrobione coś koło 2200 bitew, nie mam tej premium i raczej nie będe miał ale grałem nią na koncie kumpla, tragedii nie ma ale szału też nie. Wolę ciężki czołg do zarabiania, gdzie moim faworytem jest cały czas Löwe.

Link to post
Share on other sites

Za tak śmieszne pieniądze to praktycznie jagoda wyszła za darmo :) więc już nie narzekam :)

Trzeba będzie trochę pograć i nauczyć się nią grać :)

Posłałem zgłoszenie do konkursu

Wysłałem tekst 5 minut przed końcem zgłoszeń :)

Mam nadzieje że chociaż z 300 golda dostanę za udział :)

Spieprzyłem ten konkurs bo praktycznie opisałem czołg który już jest w grze.. Somua S-35 tak przecież Pz.Kpfw. S35 739 (f)

Skapłem się w połowie pisania o 7:50 a do 7:59 zgłoszenia....

Zaproponowałem więc żeby to był unikatowy czołg bo z racji tego że dowódca oprócz dowodzenia zajmuje się ładowanie i celowaniem to powinien dostawać 3x więcej expa:P

To byłoby coś:P niski tier , szybsze expienie załogi jako czołg premium i jeszcze dowódca x3 :)

Zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

luk, cienias jesteś. Ta jaga jest niesamowita na pierwszej i trzeciej linii. Czasem za wolna, ale nadrabia to pancerzem. (Mam prawie skończoną jedną perkę)


http://wotreplays.eu/site/1229530#self łap replay, luk.

Nie kupiłem jeszcze dosyłacza na niej, bo zbieram na Tigerka2

 

No i dlaczego ja nie dostałem tyle plusów, skoro ja też mam tą jagę od tego samego kolesia co Luk, który dostał namiar od spidera, a ten ode mnie?

 

Replay z gry IS6:

http://wotreplays.eu/site/1229533#komarin-bichits-is-6

 

są momenty gdzie lamiłem, ale to przez to, że nie grałem przez dłuższy czas.

Edytowane przez Bichits
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Stary niech Ci ten chwalebny czyn miłosierna Bozia wynagrodzi w zdrowych dzieciach i jak najmniejszej liczbie strzałów za zero  :)

Jaga jest może i niesamowita ale musze ją ogarnąć. Uczę się nią grać a że goła bez załogi i modułów to kamienista droga jak na razie.

Ogólnie wczoraj miałem jakiś dziwny dzień na początku jak grałem tylko T32 na 25 bitew 20 wygranych potem jak kupiłem stockowego IS3 i tą Jadzkę same porażki i to totalnie bez jakiejś gry i walki.

Ot chwila moment a na mapie 1-5, 2-8 jakaś masakra...Skończyłem dzień na WR 50%

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

 

 

Spieprzyłem ten konkurs bo praktycznie opisałem czołg który już jest w grze.. Somua S-35 tak przecież Pz.Kpfw. S35 739 (f)

Luky, podałem Tobie pomysł, ale wybrałeś opis jakiejś żaby :)

Ten okres na pewno prędzej czy później wejdzie do gry, może akurat czekali na takie typy, bo być może to rozważają. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...