Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Nie ma sprawy stary ale proponuje zrobić trening 3 na 3 żeby zobaczyć jak ten kawulec sobie poradzi.

Nie ukrywam że jakbyś jechał np. ze mną i drugą M6 lub helcatem we 3 i druga siłą to byłyby np. 3xkw85 i helcat to taki układ bardzo mi się podoba ty robisz rozpierdziel 2 strzałami a my zamiatamy niedobitków szybkimi strzałami :)

Tylko sprawa wygląda tak

800hp łądujesz chyba 25 sekund ja w tym czasie właduje 3 pestki po plus minus 320

Przewagą kw jest to że on musi raz wyjechać i zbierze raz a zada te 800 ja muszę 3 razy się wystawić :P

To jest do sprawdzenia ale na minus też działa mobilność trolla

Chyba że gtr załatwi jakąś przyczepkę z firmy i wezmę Cię na hol hehe

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sztuka gry KV2 polega na tym by umieć nim grać, zwłaszcza z trollem- to potrafię perfekcyjnie ale sam nic nie zdziałam a wymaga to spełnienia 1go warunku- muszę posiadać pomoc 1-2 tanków, z szybkim reloadem, którzy nie zginą od razu i na czas przeładowania zajma przeciwnika, do tego jakaś osłona terenowa mile widziana ;) Wszystko po to bym mógł załadować pestkę (20,25s, jakie 25 panieee ;) ). Oczywiście dobrze by było żeby mi pod lufę nie wyjechali bo wtedy stracimy swojego. Tylko zauważ, że jak mi się pofarci to mogę jednym strzałem zdjąć od razu czołg, jeżeli się to nie uda to na 90% będzie zdetrackowany ;)

Link to post
Share on other sites

No i pochwal że działo 112 chyba o wiele lepsze.

Nie grałem ani jednym ani drugim ale sporo z nimi walczyłem na ósemkach i fakt IS6 chyba bardziej rykoszetuje ale przyznam się że przy nim więcej kozacze niż przy 112 bo jednak chyba działo ma słabsze tzn więcej idzie odbić. No chyba że noob załaduje złoto.

 

Jak dziś dobrze pójdzie to o 16 w garażu pojawi się JT 8,8 premium tank hehe :)

 

Ja wczoraj zbadałem IS3 kupię go dziś lub jutro zależy jak to pójdzie

Jak dziś kupię kod na JT 1250 złota i 7 dni premium to jutro powinien stać w garażu.

Do tego mam 46 wygranych na chafeem więc 500k też wpadnie dziś.

 

Bardzo fajnie mi się wczoraj grało , do tego miłe zakończenie wieczoru w plutku ze spiderem (o 1 w nocy)

Wkurza mnie tylko T32 bo teraz ciężko ugryźć tygrysa II , właz już nie przebija i lipa///

 

Na francuza to warto wg mnie dać stabilizator , wentylacje i system naprowadzania lub siatkę

zależy jak chcesz grać, optykę też dają...

Ale te 3 pierwsze wg mnie najbardziej się przydadzą.

 

Staty ładnie rosną co widać w sygnaturze:) Dobry MM bo nawet jak jestem 7 na 9 czy 8 na 10 idzie powalczyć i być w czubie tabeli po bitwie :)

 

ZAGRAMY DZIŚ TWIERDZE ???

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No i pochwal że działo 112 chyba o wiele lepsze.

Nie grałem ani jednym ani drugim ale sporo z nimi walczyłem na ósemkach i fakt IS6 chyba bardziej rykoszetuje ale przyznam się że przy nim więcej kozacze niż przy 112 bo jednak chyba działo ma słabsze tzn więcej idzie odbić. No chyba że noob załaduje złoto.

 

 

Mam is6 na, ktorym zagralem prawie 2200 bitew. Genialny czolg i wedlug mnie najlepsza premka. 112 to co najwyzej dobra alternatywa. is6 ma najlepiej skátowany (wybaczcie brak polskich znakow ale pisze z irlandzkiej klawiatury obecnie) pancerz ze wszystkich czolgow w grze i odbija jak szalony. Nie obraz sie ale stwierdzenie "chyba ze noob zaladuje zloto" mogl tylko "noob" wymyslic. is6 ma dzialo - uwaga - kv1s! czolgu 6tier, ktory z ostatnim patchem poszedl w zapomnienie. To dzialo ma 175 penetracji na pociskach AP i 217 na zlocie. Dla porownania is3 ma 225 penetracji na AP i 265 na zlocie. Cala sztuka grania na zlocie polega na tym by na to zloto jeszcze zarobic, a nawet grajac na zlocie potrzeba skilla by robic wyniki. Zreszta nie rozumiem tego "hejtu" graczy, ktorzy krzycza po "wyparowaniu" w pierwszych minutach "gold noob" w strone przeciwnika tylko dlatego ze ich zabil "zlotym pociskiem". Zazwyczaj ta "smierc" jest spowodowana glupim wyjazdem, zlym skátowanie czolgu czy innym bledem zrobionym przez ów "krzykacza" a nie dlatego ze przeciwnik uzyl "goldowego" pocisku. Jeszcze nigdy nie powiedzialem o nikim "gold noob", uzywam zlota i spotkalem tez na swojej drodze mnostwo niebieskich i fioletowych graczy, ktorzy rowniez grali na "goldzie". Zreszta jezeli ktos mysli, ze te staty zrobili grjac tylko na zwyklych pociskach to jest to bardzo naiwne z jego strony. I tak na serio, podajcie jeden sensowny powod dlaczego gracz mialby rezygnowac z "goldowej amunicji", ktora ma lepsza penetracje, co za tym idzie jest po prosta lepsza i moze uzywajac swoich umiejetnosci i ow premium tankow na te "zlote pociski" zarobic srebro? Dla mnie noobem jest ten, kto nie potrafi na te pociski zarobic pomimo grania premium tankami i posiadania premium konta.

Link to post
Share on other sites

Posiadając premium tank i konto premium raczej nie da się nie zarobić na golda...

Nie używam golda chociaż dałbym radę jakoś na niego zarobić na standardowym koncie  ale nie używam go bo to dla mnie droga na skróty , cholerne ułatwienie sprawy...

Co to za filozofia załadować golda i mieć prawie 100% pewności przebicia

Randomy to nie CW gdzie naprzeciw siebie masz w większości graczy o większym skillu,

Chcesz powodu

powód jest prosty dla mnie używasz golda na randomie jesteś po prostu słaby i nie dajesz rady :)

Ty możesz mieć swoje zdanie ja je szanuje tak samo ty uszanuj moje :)

 

Co innego jak masz 90% capa i od tego zależy wygrana ,wtedy i mi się zdarzyło załadować pestkę ale sorry jak is3 z bl -9 wali mi w isa lub w Kw1s ze złota to dla mnie to patałach a nie gracz

 

Wprowadzenie goldowej za srebrną zniszczyły jak dla mnie tą grę :(

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

A pomyslales ze taki gracz na is3 zaladowal gold bo gdzies tam jest e75 a walnal w Ciebie bo mu sie wystawiles a on nie mial czasu przelaczyc na zwykly pocisk AP? Zaladowac golda i miec prawie 100% pewnosci przebicia? Wyzej podalem parametry dziala is6, 217 pen na goldzie, wyjezdza na Ciebie e75 zgadnij gdzie go przebijesz z golda gdy on stoi przodem, nawet na wprost nie bedac skátowanym? Podpowiem - nigdzie. Szanuje Twoje zdanie, mozesz mnie uwazac za gold nooba, ale na polu bitwy gdy zginiesz od mojego goldowego pocisku i napiszesz "gold noob" odpowiem to co wszystkim - I prefer to be a gold noob than dead noob.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak grałeś kiedyś CW to wiesz gdzie sobie można wsadzić goldową amunicje:) Czasami są takie jaja że nadaje się to śmiechu warte :)

To że Cię ktoś goldem nie przebije to inna sprawa :)

Gold ammo za kredyty jest to buff dla graczy co ładują w tą grę kasę i tego nie zmienimy , chyba żeby sporo osób się zbuntowało i zrobiło jakiś protest.

Ja nie używam i swoją dezaprobatę do postępowania WG i używania golda na randomach będę wyrażał w każdej bitwie.

Chcesz to strzelaj na randomach z golda jak to Ci daje zabawę, mnie to nie rajcuje wole przegrać ale grać po swojemu :)

 

WG robi z tą gra co im się podoba , mimo że parę spraw nadaje się do sądu.

Co to ma być ze kupujesz taki premium tank za prawdziwe pieniądze a oni w pół roku zmieniają mu parametry na całkiem inne.

Sprawa prosta niezgodność towaru z umową i zwrot kasy.

Miałem typa więc szukać przykładu daleko nie muszę :)

 

Gracz w IS3 nie załadował golda bo jest mięka du*a i szcza na widok E75 on załadował golda bo chciał mieć ubaw że zjedzie na bank czołg z poziomów niższych :) ot taki kozak z wielkim ego :)

 

Chodzi mi tylko o to że daje to niepotrzebną przewagę na polu bitwy

Ja bym to wyrzucił z randomów.

CO innego jak grasz esla czy cw wtedy przeważnie ekipy są na podobnym poziomie i ma to większy sens (samo to że czołgi mają identyczny lvl po obu stronach barykady)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...