Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

dałem ustawienie tekstur i elementów dodatkowych na wysokie i mam 40-50klatek super sprawa

szkoda że nie mam starych celowników jedynie ale daje radę paczkę modów już zapodałem

Dziś muszę pozmieniać w panel info -czas wyświetlania i obniżyć panel bo za dużo zajmuje

Muszę pokopać w modach żeby postarać się wszystko pomniejszyć bo na 15,6 cala szału z ilością miejsca nie ma

Muszę się przyznać że dawno nie zmniejszałem detali w grach hehe komp ciągnął zawsze na full lub ciut słabiej

Dziś montuje dodatkowe 4gb ramu i zastanawiam się nad zmianą pasty na procku i chipsecie

Da się zmienić też na grafice? Nie miałem nigdy styczności z laptopami muszę się wszystkiego uczyć :)

Plan na dziś to dobić do T1  heavy i wbić 4 tier na ruskich HT:)

Wczoraj ubiłem 5 i mało brakło do specjalisty :)

Widziałem też nową mapę Charków -wydaję się fajna

Będę miał z niej dobre wspomnienia 2 tierem T-26 ubiłem tam dwa hetzery :)

Ogólnie na niskich tierach nie ma co grać ,wq ..wiają najbardziej jakieś małe działka co walą co 0,000001 sekundy i jadą Cię jak psa... ciekawa sprawa że takie działko grubości aparatu gębowego komara łoi taki pancerz :)

 

 

Cholera żebym wiedział że takie jaja będą teraz na Ukrainie rok temu jak jechałem do Czarnobyla.

Poczekałbym do dziś i miałbym atrakcje dodatkową do wyjazdu czyli world of tanks na żywo hehe

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

nieźle będzie przez wrzesień do wygrania KW 220 i type 62 ale misje są masakryczne :)

to na razie nieoficjalne

 

- deal 12k damage, spot for 12k spotting damage, destroy 5 enemy tanks and gain 12,5k base XP (x2, prem bonus don’t count) in a tier 5+ light tank, get 2000 XP bonus, once per day
- complete the mission above 5 times, get 1 day of prem account
- complete the mission 10 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 15 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 25 times, get KV-220

 

- deal 20k damage, destroy 25 enemy tanks and gain 13,5k base XP (x2, prem bonus don’t count) in a tier 6+ medium tank, get 2000 XP bonus, once per day
- complete the mission above 5 times, get 1 day of prem account
- complete the mission 10 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 15 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 25 times, get Type 62 + garage slot

 

szkoda że na 5 LT i 6 MT

trzeba będzie dziś zacząć expić do chaffee chyba :)

trochę masakra 12k dmg 12k dmg wyspotować , zniszczyć 5 i jeszcze zdobyć 12,5k bazowego expa i to wszystko w jeden dzień? (zakładając że na kw 220 trzeba ukończyć 25 takich misji w miesiąc....)

Jeśli to wszystko ma być spełnione to będzie przeje..ne na randomach :P

Ile exp robi taki chaffee bez premki ?? 400? 30 bitew na dzień ? lol chyba trochę przesadzili

na szczęście żona będzie w domu tylko dwa dni na 7 przez cały wrzesień więc jest jakaś tam szansa sporo pograć :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Zabawna sytuacja z dzisiaj- pocinam sunią przed siebie, rozwalam wycofującego się A-43, mijam T-50 i M5 Stuart po czym nie zważając na nie jadę przed siebie po artę. M5 za mną i wali do mnie- ding, przebicie, ding, pudło... No i zrobiłem to czego instruktor nauki jazdy nie kazał robić- dałem po heblach. M5 wyparował :D Potem tylko obrót i zniszczenie t-50. Niestety padłem ofiarą hummela :(

Link to post
Share on other sites

Wczoraj między bitwami trochę pogrzebałem w modzie panel info i dzięki temu wyświetla mi się teraz po najechaniu na inny czołg:

- nazwa czołgu

- ikona czołgu

- czas przeładowania w ładnym zielonym kolorze :)

 

Pozbyłem się tych wszystkich danych odnośnie pancerza, wieży, wagi bo po choinke to komu.

 

Ważne żeby wiedzieć w razie czego ile masz sekund przewagi bądź straty w reloadzie.

Wiadomo że zakłada się do tego iż przeciwnik ma skrócony czas dzięki modułowi -10% oraz dzięki załodze - 5% łącznie-15% bo z tego co wiem to mod podaje czas przeładowania dla danego działa/czołgu a nie uwzględnia dodatkowych bonusów.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Ja mody używam tylko z tej strony

http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/

Trzeba by to sprawdzić na treningu :)

 

Oczywiście nie używam jakiś skórek co pokazują gdzie strzelać :)

Mam xvm, panel info, zmodyfikowany panel z hp i modułami uszkodzonymi (pokazuje mi czas za ile moduł się naprawi) do tego celownik jimbo oraz zoom przybliżający i oddalający do wielkości mrówki :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...