Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

od dwóch dni gram w herosów online bo dostałem klucz na beta testy:P

Więc 120mm lufę zamieniłem na mieczników kuszników i kapłanów hehe

Do wota nie wrócę , tak samo chce sprzedać konto do settlersów (wisi na allegro) może ktoś się skusi .

Konto warte 1200-1300 za 600 chce puścić :)

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lowe jak wyszła gra był wg mnie super (choc go nie miałem) potem coraz gorzej coraz gorzej coraz gorzej...

teraz to kartonowe gó**o wszystko przebije do tego jest wolny jak muł i każdy go młuci:p

bierz T34 rzecze Ci to ja cantona co wali z dzwona:P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Piękna gra bocianem :D

Wróg p[rzeważajacymi siłami przypuścił szturm na nasza bazę, zostałem ja i kilku niedobitków w tym bdrg1b i t29... które wolały szukać wrogiej arty niż bronic bazy. Zdjąłem jednego capującego, Su152 bronił się przed wrogimi hellcatem (ten capował) i su152 ale poległ... Na t29 nie mogłem liczyć, hellcat capował... Strzeliłem i du*a- rozwaliłem budynek za którym się krył... Odczekałem te 49s, do końca bitwy było może z 30s. Cap 93% strzał... i hellcat pięknie wyleciał w powietrze. Dzięki mojej postawie wygraliśmy 8-) XD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie mordownia tam nabijesz mase expa bo dobrze się ukryjesz i oddasz dużo strzałów bo tam się walczy długo i starannie :)

Pamiętaj że na Twojej wieży właz dowódcy to bardzo słaby punkt i inny T34 to wykorzysta,dlateog po każdym strzale oprócz wycofania jak się da radzę podnosić lufę do góry by jak najbardziej utrudnić przeciwnikowi celowanie

Największą zaletą tego czołu8 wg mnie nie jest to że się schowasz i wystawisz wieże i niby jesteś kozak bo tak nie jest , dobry gracz wceluje Ci we właz a  gwarantuje Ci że na T34 ładują chłopaki od razu złoto ,tylko to że na wzniesieniach tak samo jak T32 jesteś w stanie strzelać z pozycji o których inne nacje mogą pomarzyć . Wychył działa to jest ten największy plus no i oczywiście penetracja tej 120 :) Problem w tym że kluczem do sukcesu jest jak najszybsze ogarnięcie tego czołgu, najlepiej jakbyś pograł z kimś kto go dobrze zna :)

spider niestety kadłub skutecznie osłabiają między innymi dlatego też przestałem grać w tą grę

taki type 59 za który też zapłaciłem po kilku patchach stał się całkiem innym czołgiem i co zrobisz? pozwiesz wg do sądu za niezgodność towaru z umową?

na bank byś wygrał tylko szkoda czasu i sił

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że jak typek wszedł do gry to bardziej bałem się jego niz HT, to w zasadzie T-54 tieru VIII, nie wiem jak teraz ;) Wczoraj obejrzałem filmik z update 9.2 i najgorzej nie jest. Tedeki niemieckie dostaną nerfa a T46 patton i T44 buffa, i dobrze :D

Więcej tutaj:

http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/videos/asap-v92/

Jestem ciekaw ile z tych obietnic znajdzie odzwierciedlenie w grze i czy zmiany bedą naprawdę zauważalne czy tylko "na papierze" zmieni się nieznacznie kilka liczb...

Link to post
Share on other sites

Spider wiem o tym:P ilość kur..w jaka leciała na tych co grali chińczykiem była wprost proporcjonalna do możliwości tego meda.

Poza tym kiedyś patton czy T-54 czy nawet type59 (nawet na CW czasami dawał radę) był przydatny bo medy faktycznie coś znaczyły i mogły coś zrobić teraz to tak naprawdę nic nie znaczą bo nic nie mogą zrobić

Mamy idiotyczne magazynki.,tdki walące po 1500 i do tego premium ammo oraz to ze medy nie są takie zwrotne jak kiedyś

Dlatego zrobiłem uninstal :P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...