Skocz do zawartości

Note 3 Neo vs S4 LTE A(Snapdragon 800)


Recommended Posts

S4ka nie zagra jak One. HTC bije wszystkie androidy jakoscia dzwieku. Oczywiscie jesli chcesz sobie tylko posluchac to spokojnie s4 starczy. Co do Samsunga. Dlaczego chcesz sie pchac akurat w S4? Padly tu lepsze propozycje.. G2/HTC One..

Ja tam uwazam, ze nie warto patrzec na cyferki. HTC One i tak chodzi o wiele lepiej niz S4.

Jak zalezy Ci na snapku 800 to duzo lepszym wyborem bedzie G2.

Link to post
Share on other sites
Dlaczego chcesz sie pchac akurat w S4?

 

Ale ja nie chcę zwykłą S4kę i9505 tylko S4 LTE A i9506. :)

 

Ma niezłą kamerę

Wymienialną baterie

Slot pod micro sd.

 

W G2ce mamy

 

Super kamerę

Super baterie

Brak slotu. 

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

g2 32 gb, ale to niestetu gwarancja serwisowa.

S4 LTE mogę odebrać osobiście w Krakowie. Ale nie black edition.Teraz już wiem pomiędzy czym będę wybierał.

Chciałem zapytać jeszcz

 

 

Ed///

 

 

Czy ktoś może już posiada Lumia 1520 ? :)

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Moj wujek posiada L1520 moge powiedziec o niej:

ma bardzo dobry wyswietlacz FHD, ktory jest bardzo czytelny, bylo gdzies porownanie L1520 z innym telefonami, lumi ekran widac niemal idealnie w pelnym sloncu

Bardzo wydajna snap 800 i 2gb ram dla windows phone 8 to jest moc :D

dobry aparat 20.7 mpix, zdjecia nim fajnie wychodza

dobra bateria ale po calym dniu zaostaje jej ok 30%

tutaj masz w dobrej cenie z GW: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24966052&string=lumia&search_scope=userItems-24966052 wczoraj gosciu mial jeszcze L1520 za chyba 1600zl, zobacz bo moze wystawi jeszcze raz ;)

Link to post
Share on other sites

Do tego porównania bym podchodził w dystansem - Note 3, który jest sporo jaśniejszy od iP5 i ma też mniejsze refleksy od niego jest znacznie słabiej czytelny. Z tego co się orientuję to Note 3 jest równie jasny co Lumia 1520.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli lubisz Samsungi to możesz go brać, tylko warto się dopytać jak wygląda gwarancja (producenta czy serwisowa)

 

Pisałem do nich.Odpisali ze gwarancja jest serwisowa realizowana przez nich. Brać? Też wystawiają FV 23%.Ale taka gwaranzca działa chyba przez rok. Do tego nie mam firmy. :/

Link to post
Share on other sites

 Tak dokładnie odpisał.

 

witam

oferowane telefony są importowane z ue, w przypadku wystąpienia awarii w trakcie okresu gwarancyjnego to my zajmujemy się reklamacją, każde złożone u nas zamówienie jest realizowane, proszę również spojrzeć na nasze pozytywne komentarze

Link to post
Share on other sites

No tak. Wystawiają fakturę vat-marża(przypuszczam). Jak coś Ci się zepsuje to im ślesz, a oni ślą do serwisu Samsunga z dowodem zakupu (tak to rozumiem). Chyba, że sami naprawiają.. Różni są sprzedawcy :)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Znalazłem z odbiorem osobistym w Krakowie  S4 LTE+ Black Edition

 

http://allegro.pl/samsung-i9506-galaxy-s4-lte-black-edition-krakow-i4283025788.html za 1585. Warto?

 

A tutaj jest ten sam  fon http://allegro.pl/samsung-i9506-galaxy-s4-black-edition-gw24m-sklepy-i4279984019.html Ale jest opcja tylko odbioru osobistego.

 

-  Dostępność i gwarancja

 

Wszystkie oferowane przez nas produkt posiadamy na stanie magazynowym. Po dokonaniu zakupu skontaktuj się z nami telefonicznie w celu umówienia odbioru osobistego w wybranym przez Ciebie salonie. W przypadku braku dostępności danego modelu na sklepie dostarczymy go z naszego magazynu o czym poinformujemy Cię telefonicznie. Wszystkie przedmioty dostęne na naszych aukcjach Allegro są fabrycznie nowe, nie były nigdy używane i pochodzą z legalnego źródła dystrybucji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz zupełnie nowy pełnowartościowy produkt!

 

-  Do każdego zakupionego przedmiotu wystawiamy dowód sprzedaży paragon fiskalny lub fakturę VAT 23%.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...