Skocz do zawartości

Note 3 Neo vs S4 LTE A(Snapdragon 800)


Recommended Posts

Witam. :)

 

Planuję kupić jakiegoś smartfona do 1000 zł.Wiem,że 816ka będzie droższa na początku.

 

Cena RTV AGD 1400 zł.Wiemy przecież, że jest nie warty i 1000 zł.Dla tego oczekuję szybkiego spadku cen na ten telefon. Lumia 1320 dostaniemy już poniżej 800 zł.

 

Wybrałem te dwa telefony jako,ze mają dobry czas pracy na baterii.

 

Desire ma przewagę,że posiada: 1.5 GB RAMu + lepszy aparat.Jest też poręczniejszy.

 

Dźwięk w słuchawkach  w Desire chyba też jest lepszy http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1320-review-1039p6.php

 

Lumia 1320  http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1320-review-1039p6.php

 

Martwi mnie tylko 8 GB pamięci wewnętrznej w obu telefonach. :/

 

 Co byście doradzili?

 

 

 

 

ed////

 

Zmieniłem temam,bo przyszedłem do wniosku że nie ma sensu kupowania telefonu z 8 gb pamieci wbudowanej w tych czasach.Do oka wpadł Note 3 Neo za 1300 zł + FV 23%(Note 3  - 500 zł droższy). Ale nie wiem jak jest S4ką.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Ponoć LG  G3 będzie w dwóch wersjach:

 

Prime wersja: 3 GB RAMu,32 GB + micro sd slot, QHD ekran

Standart wersja : 2 GB RAMu, 16 GB + micro sd slot , Full HD ekran

 

Bateria,kamera,rozmiary takie same.

Link to post
Share on other sites

A moze HTC One? Dobry dzwiek(jeden z najlepszych smartphonow muzycznych na sluchawkach+ dobre glosniki jak na smartphona), 32 Gb, jakosc wykonania. A co do baterii. To zalezy jak uzywasz. Koledze ok 2-3 dni trzymie(troche internetu, z 20 smsow itp).

Aparat jest gorszy niz w G2(mialem okazje porownywac te 2 smartphony ). Roznica w aparatach jest widoczna przy przyblizeniu. Oczywiscie bez tez, ale zdjecia w One tragicznie nie sa.

Nowke jestes w stanie za ok 1300 zl dorwac. W sklepie nie daleko mnie stoi za 1200 uzywka(3 miesieczna srebrna). Stan idealny, chcialem kupic, ale nie chce tego koloru takze jak cos to pisz :D

Edytowane przez davv1882
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to moj znajomy tez ma czarnego One na sprzedaz. Stan idealny. W Regnersis praktycznie wszystko wymienili. Obudowa+wyswietlacz+aparat+bateria. Jakbys chcial to daj znac na PW. Wlasnie kupil sobie S5, dlatego HTC sie pozbywa ;p

 

Jesli za malo dla Cb te 4.7 to moze One Max?

Wielkosc Lumi 1320. Wiekszy brat One. Podobno bateria ladnie trzymia. Gra rowniez bardzo dobrze. Z phabletow chyba nie ma lepiej grajacego konkurenta. Ma wejscie na karte. Sam sie nad nim zastanawiam, ale jednak to kobyla. Na allegro ida nowki po 1400-1500(to troche juz ponad budzet). 200 zl dokladasz i masz wydajniejszego Note(ale musisz wiedziec, ze Note pod wzgledem muzyki nie ma startu do One Maxa).

No i glosniki stereo, ktore przydadza sie przy filmikach na tych prawie 6 calach..

Edytowane przez davv1882
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak posiadam One (m7) po wymianie z xperii Z( 5cali) telefon gra super na sluchawkach i glosnikacj, ma 32gb pamieci ci mi starcza, dobrze trzyma na baterii i jest wydajny tylko troche sie nagrzewa. Uwierz, przyzwyczaisz sie do 4.7 cala ;)


 

 

Obudowa+wyswietlacz+aparat+bateria
mozna w ONE tak wymienic? 
Link to post
Share on other sites

Mozna :)

 

Z tym, ze nie wiem jak on to zrobil, ze mu to wszystko zrobili.

Czasem jak cos padnie to zostawiaja obudowe(jak uda im sie ja dobrze rozebrac), ale tez wymieniaja. One nie jest latwy do serwisowania.

Jakbys chcial prywatnie wymieniac baterie to chyba ok 70-90 zl biora w Regnersis.

Link to post
Share on other sites

To jest serwis HTC(gwarancyjny). Jak masz zepsuty fon na gwarancji to slesz do nich(musisz formularz wypelnic).

Na forumandroid w dziale HTC One-forum ogolne masz temat o zglaszaniu do Regnersis. Jak chcesz naprawic cos prywatnie(po gwarancji lub z twojej szkody) to jesli chcesz popytam kolegi jak cenowo to wyglada. Tylko napisz o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o, aby ZE JAK kiedys mi upadnie (wgniecie sie, peknie) bede mogl naprawic,


A pytanie, czy jak bede sie bawil w custom romy i cos za przeproszenie spie*s*e to w regeneris moga to naprawic? czy powiedza ze plyta glowna do wymiany? :D

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

Jak padnie pamiec i trzeba bedzie nowa plyte to pewnie z 800 zl zaplacisz(co moim zdaniem jest nie oplacalne). Jesli chodzi o custom roma to mam kumpla z viperem na pokladzie. Telefon swietnie chodzi, na sluchawkach gra jeszcze lepiej, sense 6.0 + multiwindow w One. Kazdy soft przy viperze wymieka, ale czy to jest warte utraty gwarancji? (Musisz sobie sam odpowiedziec). One na stocku chodzi jak blyskawica :)

Link to post
Share on other sites

Desire 610 ma bardziej kompaktowe wymiary, a jego ekran mierzy 4.7″ i ma rozdzielczość qHD. Pod maską tego sprzętu znajdziemy chip Snapdragon 400 z czterema rdzeniami Krait taktowane zegarem 1.2 GHz ||| Skoro 610 ma to 816 tez powinien :D

Edytowane przez Lazer23
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fakt, pomyliło mi się z Galaxy F.

 

Jeżeli lubisz Samsungi to możesz go brać, tylko warto się dopytać jak wygląda gwarancja (producenta czy serwisowa) i co wystawia (rachunek itp). Nieco taniej masz LG G2, podobne parametry, lecz ma 16 GB pamięci i brak slotu ma microSD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...