Skocz do zawartości

Coca Cola.


Recommended Posts

 

Witam. Mam ponad 10 nakretek spod butelki coli, brakuje mi kilka kodow. Czy byl by kto laskaw dac kodzik spod nakretki, jezeli go nie uzywa? Postaram sie jakos odwdzięczyć. Kody prosił bym o wysyłanie na pw. Sorry za takie pisanie, ale używam telefonu.

Edytowane przez Ashey
Link to post
Share on other sites

idź do pierwszej z brzegu klubokawiarnii i poproś by nie wyrzucali korków z coca-coli na zamknięcie... ja będąc barmanem sprzedawałem kiedyś takie nakrętki na allegro gdy nikt ze znajomych już tego nie chciał.. co tydzień miałem około tysiąca sztuk więc spróbuj - może Ci się poszczęści ;)

Link to post
Share on other sites

hehe spryciarz. też zbieram te nakrętki. W tydzień uzbierałęm 10. Kupuj małe kole 0,5l za około 2,50zł to do końca promocji uzbierasz.

 

wczoraj w biedronce widziałem 0,5L po 1,89zł ;) ..ale nie dam głowy czy z tej promocji 

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi sir jechać do biedry, bp najbliższą mam 40km ode mnie, a w sklepie mala koła kosztuje u mnie 3zl. Pytam poprostu, bo może ktoś będzie wywalał te nakrętki, a mi sir przydadzą. Ale dzięki za propozycje. :)

Link to post
Share on other sites

Akurat nie było mnie w domu. Ktoś mi sprzatnal, dopiero teraz wbilem do tematu i zobaczyłem. Dzięki za chęć pomocy. :) Czekam dalej. :c

Można zamknąć. Kupiłem za 6zl na allegro. Dzięki Vieworld za link, bo nie wiedziałem, ze na allegro można to kupić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...