Skocz do zawartości

Recommended Posts

Domowym sposobem nie ściągniesz z Symbiana , miałem N73 i teraz mam N95. Z symbiana się nie da, na zwykłych DCT ściągniesz, są do tego specjalne kody, ale i tak nie jest to w 100% skuteczne. Jeśli chodzi o N95, to leć do komisu za ok.30zł (w moim przypadku) ściągną ci simka i po kłopocie :(

 

PS. Teoretycznie mogło by się dać "założyć" nowego simlocka przez Product Code, ale nie jestem pewien, czy jest to możliwe. Ja tak zmieniłem operatora telefonu(3UK na PLUS), wiec mogłoby też na simlocka zadziałać,ale nie ma co się bawić, bo można popsuć :(

 

Komisssss.....:[

Link to post
Share on other sites

I warto abyś poszukał w Google za nim coś napiszesz, niby moderator a poszukać to nie łaska. Sam ściągałem tym programem simlocka z 6680.

 

http://telepolis.pl/news.php?id=8372

http://www.symbianforum.pl/topic/22965- ... ntry147981

http://news.pasjagsm.pl/dejan-kaljevic- ... -1953.html

 

Program: http://www.4shared.com/file/-lj9qszJ/do ... ckbb5.html

 

Opis:

1. Odpal plik install.bat, powinno sie zainstalowac w C:\bb5_unlocker

2. Podlacz kabel DKU5 lub CA-42 i zainstaluj sterowniki (jezeli nie masz sa na stronie Nokii)

3. Po instalacji znajdz na ktorym porcie masz zainstalowany kabel np COM1 , COM2 itd

4. Gdy odnajdziesz swoj port COM otworz folder c:/bb5_ unlocker , powinien tam znajdowac sie plik bb5_unlocker.cfg, otworz go notatnikiem i wpisz swoj nr portu COM np COM1 (moze byc inny port COM w tym pliku wiec zmien go na ten ktory Ty masz, nastepnie zapisz i zamknij)

5. Podlacz fona bez karty i sima, wlacz go

6. Otworz BB5logunlocker.exe i nacisnij readphone

7. Nacisnij Make LOG, w folderze C:\bb5_unlocker\logs powstanie log z nazwa IMEI-bb5.log (tam jest zapisany Twoj nr IMEI) jezeli Twoj IMEI jest w tym pliku przechodzisz do ostatniej czynnosci.

8. Otworz BB5_calc.exe

9. Wroc do ulockera i kliknij SP Unlock

Link to post
Share on other sites

Ale mi chodzi o wszystkie modele z BB5.0 jak zasugerowałeś w poprzednim poście a nie o 4 telefony. A sposób dejana jest prosty acz ryzykowny (działa na kilku modelach, 6630, 6680, N70 i N90). Będziesz miał złą wersję RAPa, uwalisz certyfikaty i czeka Cie wydanie ~100zł za przeliczenie ASK na RPL.

 

Poczytaj kapkę i dopiero się wypowiadaj w tematach Ci obcych.

Link to post
Share on other sites

Jedynie z BB5 można ściągnąć smoka, domowym sposobem.

Skoro to dla Ciebie nie jest jednoznaczne z wszystkimi BB5.0 to polecam udać się do podstawówki celem zasięgnięcia podstaw języka polskiego.

 

Słuchaj więcej o tym wiem od Ciebie, siedzę w tym ładne kilka lat

A ciekawe skąd to wiesz. Widzisz ja w telefonach siedzę od modowanych softów do 33x0 (już około 9 lat).

 

przez ten czas ściągałem simlocka z kilku telefonów

Och, co za wyczyn. Będę zwracał się do Ciebie od tej pory "guru".
Link to post
Share on other sites

"Jedynie z BB5" - to jest jednoznaczne z wszystkich BB5.0. Chcesz ratować swoje marne pojęcie o temacie ale niestety nie wychodzi Ci to.

 

Na dno się nie stoczę.

Nie musisz ;) już mnie pokonujesz doświadczeniem ;)
Link to post
Share on other sites

energy16 masz gwarancje na nią? Bo jak tak to nie ściągaj simlocka w żadnym komisie bo gwarancje producenta na telefon stracisz. Gdy masz gwarę producenta na telefon i masz simlocka którego chcesz ściągnąć musisz udać się do operatora sieci w którym masz tego simlocka założonego. To tak w nawiasie bo jak nie masz gwarancji to śmiało możesz łamać jak chcesz. Mogę doradzić niestety nie wiem jak to działa coś takiego jak Turbosim czy coś takiego. Nie wiem jak to działa nie miałem tego ale ponoć skuteczne chociaż czytałem że niektóre telefony jak tak zrobisz to trochę świrują dlatego nie ryzykowałem tego rozwiązania do swojego telefonu. Rozwiązanie kusi ceną bo nie jest wygórowana w stosunku do simlocka z komisu jest to też wyjście dla tych co mają gwarę i simlocka ściągnąć w komisie nie mogą czy też nie chce im się wydawać kasy na simlocka salonowego ( dla przykładu mój simlock kosztował mnie nie całe 100zł ). Rozważ i taką opcje. Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...