Skocz do zawartości

Watch Dogs na moim komputerze


Recommended Posts

No zobaczymy jak to wyjdzie w tym roku i tak jest mało ciekawych gier także każda lepsza produkcja jest na wagę złota no nic czekamy do 27 na oficjalna premierę 

P.S W czasie jak kupowałem PC nie miałem kasy na I5 także złożylem zestaw na jaki mnie było stać po za tym z kompa jestem zadowolony bo wszystko mi działa ok tylko z WD są problemy

Edytowane przez Ares10000
Link to post
Share on other sites

Jak wyżej pobrana - i wywalona. Teraz wiem dlaczego producent nie dał DEMA!!! Powód jest jeden mimo że chodzi płynnie na wysokich/ultra. To po

1. jest nudne.

2. Model jazdy i zniszczenia to kpina.

3. Mogą ssać - bo nawet gta san andreas dawało więcej frajdy o 4 czy piątce na konsoli nie wspominam.

Gardzę piractwem ale w takim wypadku warto zaoszczędzić nerwów i swojej pracy. po 2 godzinach gra poszła do kibla... bo jest GÓWNIANA. (To jest zwyczajne naciąganie klientów Pakowanie gówna w złoty papierek od cukierków)

Ehhh 3 firma której przestaje ufać 1 Activision (razem z blizarrdem ) 2 EA za całokształt. 3 UbiSoft za to gó**o...

 

Do pana niżej ( trudno te 2 godziny nazwać rozrywką ) hmmm moze w sumie taki kabaret:) Rozśmieszyli minie tą grą :P

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie popieram piractwa, nie popieram tez niedorobionych gier. Uwazam ze powinny byc wydawane benchmarki/ dema bo kupno gry to nie jest wyjscie do kina - powinno dostarczyc wiecej rozrywki niz 2 godziny

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Nie popieram piractwa, nie popieram tez niedorobionych gier. Uwazam ze powinny byc wydawane benchmarki/ dema bo kupno gry to nie jest wyjscie do kina - powinno dostarczyc wiecej rozrywki niz 2 godziny

 

Podpisuję się "rencamy i nogamy" ;-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...