Skocz do zawartości

Geforce 660ti 2GB - gdzie mozna zakupic.


Recommended Posts

Witam, chce zakupic ta karte do i5 750, 4ghz. Nie chce radeonow. Probuje znalezc w google ale ciezko znalezc. Jedynie jedna od evgi wystawiona jest na allegro, ale raczej zalezaloby mi na nowce o ile wchodzi to w rachube. 

 

Nie chce doplacac do 760 ~200z za 10% wydajnosci a 7950 radeon raczej odpada ze wzgledu na brak cuda i physx.

 

Prosze o porade

 

dziekuje

Link to post
Share on other sites

Zasilacz: ocz 500w

cpu: i5 750 z OC

 

Liczylem ze uda mi sie zakupic 660ti za ~650zł, jednak widze ze chodza az po 800zl co dla mnie jest nieporozumieniem. 760 tez jest fajna karta jednak jest max 10% wydajniejsza no i drozsza, a 660ti jest wystarczajaca do FHD dla mlodszego brata.

 

Jednak widze ze moje plany musza sie zmienic co do wyboru karty bo ceny sa za wysokie. Mysle ze poczekam jeszcze z 2 miesiace i kupie mu 760, co bedzie chyba najlepszym wyborem bo troche jej cena powinna spasc. Radeonow nie chce, mimo ze nawet beda z 15% wydajniejsze za ta sama cene.

 

Jakie macie zdanie na ten temat?
 

 

dzieki

Link to post
Share on other sites

na allegro są nówki referenty 660TI za 749zł , jednak według mnie warto dopłacić 100zł do tego Gigabyte co link podałem wcześniej . Radeonów nie bierz płynność w grach zdecydowanie gorsza . Miałem Radeona 7870XT oraz 7850 2GB i przez mikroprzycięcia w BF4,Skyrim,Rome total war2 nie chciało się grać . Na Ge Force  0 problemów i gry chodzą płynniej 

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Co sadzicie o gtx 670, czy bedzie lepszym wyborem od gtx 760? (podobno w 760 sa lepsze kosci pamieci, no i nowszy model). Przypominam ze zasilacz to 500W.

 

Jezeli bym sie zdecydowal na 670 to jaki najlepiej model (dodam ze mialem juz kontakt z wf3 2gb i jak najbardziej byla ok, temp po 60* w stresie) dodatkowo chcialbym sie dowiedziec czy jak cos mozna laczyc w SLI np 2 karty gtx 670, jedna np od gigabyte a druga od evga.

 

 

Prosze o informacje.

Link to post
Share on other sites

Tak, teraz tylko używkę można kupić, dlatego bym radził się zastanowić nad nowszym gtx-em 760 od np:msi, asus, gainward lub gigabyte. Gainward z tej czwórki najcicszy i ma fajny patent na czyszczenie wentylatorów.

Co do 670 to najwydajniejszy, by był msi hawk, bo jest fabrycznie nqjwyżej taktowany.

Mimo wszystko moim zdaniem r9 280x w tej cenie jest najbardziej opłacalny i ma wydajność gtx-a 680/770 w niższej cenie

Link to post
Share on other sites

 

 

Radeon byłby lepszy w tej cenie poza tym radeon ma inne technologie podobne do cuda a Physix może liczyć procesor. 

 

Może, ale granie z 15 fps przy najmniejszym wybuchu na podkręconym do 4,2 i5 4670k  w borderlands 2 nie należy do komfortowych. Jak ma się topową i7-kę to proszę bardzo, ale wątpię czy jest choć 1 osoba na forum, która takową posiada.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...