Skocz do zawartości

Fotel do stanowiska komputerowego


Recommended Posts

Ja chcialem zrobic tak że siedzenie od samochodu (moze jakies skórzane) zamontowac do obrotowej podstawki ze sterego fotela.

Ale jak zobaczylem ceny to zrezygnowalem. jako ze nie opieram sie o oparcie tylko siedze "na nodze" - swojej :)

kubelek mi nie pasuje ani oparcia na rece bo by sie noga nie zmiescila :D

Link to post
Share on other sites

No to pojechałeś po całej linii, zajrzyj na Simracing.pl, większość tam korzysta takich foteli do codziennego korzystania z komputera. Kupno używanego fotela ze sportowego auta, wychodzi taniej niż zakup dziadostwa z DEK'u, ISK'u czy innego sklepu.

 

Sprzedają nawet takie fotele do kompa, znajdę link do ci pokażę. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie.

 

Mam trzymaj - http://www.sklep.tuning24.pl/index.php? ... c431ae43df

Link to post
Share on other sites

No to pojechałeś po całej linii, zajrzyj na Simracing.pl, większość tam korzysta takich foteli do codziennego korzystania z komputera. Kupno używanego fotela ze sportowego auta, wychodzi taniej niż zakup dziadostwa z DEK'u, ISK'u czy innego sklepu.

 

Sprzedają nawet takie fotele do kompa, znajdę link do ci pokażę. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie.

 

Mam trzymaj - http://www.sklep.tuning24.pl/index.php? ... c431ae43df

Przejrzyj pierwszego posta - od 100 do 250 zl.

 

Poza tym - takie smieszne i dziecinne siedzenia do komputera, moga sie sprawdzic w pokoju nastolatka, ale nie powaznego mezczyzny.

Link to post
Share on other sites

Poza tym - takie smieszne i dziecinne siedzenia do komputera, moga sie sprawdzic w pokoju nastolatka, ale nie powaznego mezczyzny.

Pośmieje się z ciebie trochę :[. Większość Simracingowców to osoby w wieku od 18 do nawet 50 lat, chodź największa ilość użytkowników to chłopy w wieku 35 lat.

Więc swoje herezje schowaj do szuflady w biurku. Zresztą jak widzę takie posty to łapie mnie nerwica, bo robisz z siebie nie wiadomo kogo.

 

:(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...