Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, poszukuję telefonu do tysiąca złoty (najlepiej tak w przedziale 800-900zł) jedynie android (wp8 odpada,. miałem nie przypadł mi) i dostępny na allegro / do wzięcia w raty :). Nie mam sporych wymagań, po prostu chciałbym w tej cenie coś w przedziale cena/ jakość :) sam zastanawiam się nad samsungiem galaxy s4 mini ale nie wiem czy to będzie najlepszy wybór.

Pomożecie ?:)

Link to post
Share on other sites

Uzupełnij to:

  • mój budżet :
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka :
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :
  • preferowany system mobilny :
  • do czego będę używać urządzenia :
  • moje najważniejsze wymagania :

 

S4 Mini jest dobrą opcją, w tej cenie ciężko wyrwać coś lepszego i niewielkiego.

Link to post
Share on other sites

  • mój budżet : - 800-1200zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro (payu) sklep (raty)

nówka czy używka : nówka lub używka z gwarancją i bdb/idealnym stanem

preferowany rozmiar wyświetlacza : 4,3" i więcej

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : Internet / rozmowy / fotki sporadycznie / mp3 sporadycznie / filmy sporadycznie

moje najważniejsze wymagania : jakość wyświetlacza / żeby nie mulił no i fajnie jakby bateria była ponad przeciętna, dobry aparat to też spory plus :)

 

Okej wypełnione :)

 

Link to post
Share on other sites

Edit - a już widzę, ten jest sprowadzany z chin to nie chcę. Szukam czegoś z gwarancją...

 

http://allegro.pl/nowy-lg-d802-g2-gw-24m-ce-fv-bezlocka-najtaniej-i4217372877.html - może to lub w tej cenie coś lepszego? ewentualnie s4 mini lub coś w jego cenie ?>

Edytowane przez DobryDzieciak
Link to post
Share on other sites

Rudinxon to nie miałeś innych ;)

Xperia SP bo ? Kiepski ekran, tragicznie zoptymalizowany, kiepski aparat... ?

W tej cenie jak chcesz mniejszy to Samsung S4 mini, większy to LG G/Nexus 4 a jak chcesz z dużym ekranem tylko LG G2/Nexus 5.

Aczkolwiek uważam że dla Ciebie dużo lepszym wyborem będzie G2 mini lub L9 II.

Oba te telefony spokojnie spełnią Twoje wymagania, mają dobre aparaty, do muzyki sporadycznej jak znalazł a ponadto mocna bateria. Oba są płynne, bez lagów .

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

S4 mini jest sporo wydajniejszy od LG L9 II, a zwłaszcza od G2 Mini (Krait 300>>Krait 200>>Cortex A7). Wszystkie 3 mają dobry czas pracy na baterii (G2 Mini bije jednak konkurencję). LG L9 II nie nadaje się zbytnio do muzyki i ma słabszy aparat. LG L9 II jest najtańszy, G2 Mini cenowo na poziomie S4 Mini.

 

Jeżeli autor chcesz dobry czas pracy na baterii to bym odrzucił Nexusy, bateria to akurat ich słaba cecha.

Link to post
Share on other sites

Gdzie cenowo podobny ? Wczoraj G2 mini poszedł NOWY za 760 zł. W tym momencie nowy S4 mini na licytacji jest za 867 zł. 100 różnicy ale licytacja jeszcze trwa. Tabalan i przeczytaj wymagania autora. Chce cyknąć fotkę czasem, czasem muzykę puścić i by telefon nie lagował. Po co wydawać ma więcej jak telefon za 600 zł to ma ? Twoim tokiem i poradami możemy dojść do S5.

Gdzie Panie S4 mini, lagujący TW i słaby procek... teraz przynajmniej S4 (pełna wersja). - cena 1100

Eee dużo lepszym rozwiązaniem jest G2, który bije wydajnością S4 i do tego super bateria - 1250

Ale G2 nie ma kart pamięci doinwestuj w Note 3 - 1500

Dalej nie chce się już pisać ale wiesz o co chodzi;p

Za przeproszeniem autor to "prosty" chłop co chce zwykły telefon, by nie lagował, czasem piosenkę puścić(nie musi mieć w takim razie naj głośnika) oraz cyknąć fotę (też nie powiedział że musi być naj aparat tylko zwykły, by było na zdjęciu wszystko dobrze widać). Nie do gier nie ma określonych wymogów na temat wyświetlacza... Więc po co ma wydawać 1200 zł jak to spełni telefon za 600 ? Nawet tak szczerze Moto G spełni jego oczekiwania - tyle że ma tylko 5.5 Gb a aparat jak na 5mpx jest dobry. A cena to nieco ponad 500 zł. Bateria trzyma nawet 3 dni, czysty android więc ultra płynny a gra na głośniku bardzo dobrze... Jak nie ma co autor robić z kasą to niech da znać ;)A ponadto S4 mini (przynajmniej ten egzemplarz co miałem) mulił bardziej niż jego pełny brat ;) Więc już telefon nie spełnia wymagań ;)

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Chwilowe zawahanie ceny - S4 Mini Black Edition chodził już po 800-850 zł, a zwykła wersja była tańsza. Tylko że w tym przypadku te 800 zł są w miarę dobrze wydane (patrząc co dostajesz). Natomiast G2 mini jest na poziomie Motoroli Moto G, a według mnie nawet niżej. Główną przewagą LG jest slot na kartę microSD, a jego cena jest o te ~100-150 zł wyższa. Czyli skoro G2 Mini spełnia wymagania autora to warto przepłacać i go kupować?

 

W S4 Mini można spokojnie wgrać inny launcher - ja tak robię ze swoim S3 Mini i to naprawdę dobra zabawa. Do zmiany launchera nie potrzeba roota ani zmiany romu.

Link to post
Share on other sites

Miałeś LG G2 mini w ręce(na dłuższą chwilę)?

Powiedz mi po co ma autor dopłacać do S4 mini. Bo S4 mini ma lepszy procek ?

Muzyka lepsza w Samsungu ? Nie

Aparat lepszy w Samsungu? Nie

Autor będzie grał w gry, że będzie mu potrzebny mocniejszy procesor? Nie

Czy TW na LEPSZYM procesorze w S4 mini laguje ? Tak

Czy nakładka w LG laguje? Nie

Autora wymagania bez problemu spełnia LG G2 mini. Telefon bardzo dobrze wykonany i chwalony na portalach. Ma kupić Samsunga z myślą, że będzie musiał wgrywać launchera.. Nie po to wydajesz taki szmal na telefon, by od razu zmieniać lagujący TW.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...