Skocz do zawartości

Zestaw do gier! x4 631 2.6 OC 3.46Ghz, hd7770, 5gb ram, 320gb hdd...


Recommended Posts

@up

 

No cóż szkoda :( po raz 10, cena do negocjacji, zobacz jakie zestawy proponują chłopakowi w dziale kupię do 1500zł i później porozmiawiamy ;)

 

Tak w ogóle po co sprzedawałeś takiego kompa?

 

Nie zależy mi na sprzedaży bo po co na siłę sprzedawać coś dobrego, jak nie sprzedam to zostaje u mnie, żadnej filozofii.

Edytowane przez kuba83bb
Link to post
Share on other sites

Miałem podobny zestaw i nie pamiętam na jakich ustawieniach grałem w C3 ale wiem że chyba na wysokich w 1280x1024 i było 30-50 fps . I ja nie mogłem sprzedać phenom 840+msi 870-c45+4gbx1 elixir 1333+scythe ninja z wentylatorem uctb12+cm elite 334 + 2x apollish blue 120+gigabyte 6850 oc+500gb hdd za 1150zł takżę trochę przesadziłeś. NIc nie mówię ale za taką cenę raczej nie sprzedaż i uznaj to jako radę a nie temat do spinania pośladków. :)

Link to post
Share on other sites

@up

 

Cena do negocjacji (rozważę każdą propozycję) - czy ja niejasno piszę?

 

Proc, płyta, grafika, pamięć jeszcze na GW

 

No w 1280x1024 to nawet very high uciągnie w płynności.

 

No wiesz co do spinania pośladków to niestety nic nie poradzę na to, że ktoś nie może przeboleć, że ten zestaw nadaje się do gier, oraz tego że nie trzeba mieć i5 żeby sobie pograć.

 

Co do ceny za którą sprzedałeś, to ja nigdy za taką nie sprzedam, wolał bym już żeby komputer stał nawet nieużywany, przecież za tą kase nie złożysz nawet sprzętu o 50% słabszego :)

Edytowane przez kuba83bb
Link to post
Share on other sites

Potrzeba finansowa zmusza mnie do sprzedaży blaszaka. Wszystkie główne podzespoły już sprzedałem i wyjdzie też około 1800 zł za całość. Jak to się mówi "na wszystko jest klient" więc może uda Ci się znaleźć kupca. To był dokładnie ten blaszak z sygnaturki 

Link to post
Share on other sites

@up 

 

No to rozumiem, są ważniejsze rzeczy niż komp.

 

Ja chyba zostawiam kompa, dałem jeszcze ogłoszenie w dziale zamienię, ale żadnych ciekawych propozycji, przeważnie ps3 którego nie chce.

 

za 1100zł na pewno nie sprzedam, bo za 1100zł to widać na allegro same badziewie, więc byłbym niezłym kretynem zmieniając dobry sprzęt na syf, w myśl przysłowia "zamienił stryjek, siekierkę na kijek"

Link to post
Share on other sites

Cena na alledrogo powie prawdę............. wg. mnie:

 

Procesor: Amd x4 631 2.6 OC 3,46GHZ 1.435v 170PLN
Chłodzenie: AAB Super Silent P1 25PLN
Płyta główna: AsRock A75M-HVS USB3 SATA3 150PLN
Dysk: HDD 320GB Samsung 7200RPM 60PLN
Pamięć: A-Data 5GB DDR3 1600MHZ 80PLN
Dźwięk: 5.1 CH HD Audio Onboard 0PLN
Grafika: Msi HD7770 1GB DDR5 OC 1075/1250MHZ 270PLN
Zasilacz: Chieftec GPA 400W 60PLN
Obudowa: Asus Vento A8 30PLN
Nagrywarka/napęd: LG Super Multi CD/DVD/R 25PLN
Wentylatory w obudowie: 2x80mm + 2x120mm Spc Zephyr. 30PLN

 

Sorry ale dla mnie 1000PLN za zestaw................ uczciwa cena. Jak dla mnie to możesz go sprzedawać za 1,5k.......... chciałbym żebyś sprzedał za tyle ale osobiście wątpię. 1k wg. mnie pomimo całej sympatii dla Ciebie.

Link to post
Share on other sites

1000 PLN - całkiem ok, choć według wszelakich testów Pentiumy potrafią spisać się lepiej, jednak 4 rdzenie to 4 rdzenie, nie ma wątpliwości.

Za 1400-1500 można złożyć już coś ciekawszego na i3/i5.

mobo - 200
psu - 150

ram - 150

dysk - 150

buda - 100

 

zostaje ok. 800 zł na CPU i GPU -  R7 260x/7850 + i3 (Haswell)/i5 (SB/IB).

Link to post
Share on other sites

Koniec tego. Temat zamykam, jak ktoś chce kupić niech kupuje. to nie miejsce na przepychanki.

 

Do autora: Panuj trochę nad Twoim stylem wypowiedzi. Odrobina kultury nie zaszkodzi.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...