Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

Mam mały problem. Ostatnio wzięła mnie ochota na jakieś nowsze gierki. Podczas gry w Need For Speed Hot Pursuit(2010) gra sie zacinała. Przez chwile czarny ekran i zacięty dźwięk i po chwili działa normalnie. I tak co chwile. Drugą grą to kompania medal of honor(2010). Podczas gry w kampanie na największych ustawieniach gra zacina sie podobnie jak w Need for speedzie.Natomiast grając w rozgrywki wieloosobowe zero zacinania. Zmniejszył wieć ustawienia i wszystko pięknie działało. To dziwne. Myśle że to może być błąd karty graficznej albo dysku.

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Core i5-3470 3.20Ghz (4 rdzenie)

Karta Graficzna: Radeon HD7770 1GB DDR5 DCT

Ram: INTEGRAL 4GB RAM 1600Mhz DDR3

Płyta Główna: ASUS P8H61-M LX R2.0

Zasilacz: Cheftec A80 500V

Dysk: Western Digital WD3200AAKS 320GB SATA II 7200ob. 16mb cache

System 64bit Win 7 ultimate

Na moim starym kompie przy karcie graficznej GTS250 512MB GDDR3 256Bit i procesorze Intel Core i3 i 4gb ram 1333Mhz. Wszystko pięknie śmigało. Nawet batellfield 3. Pomóżcie mi to jest wina karty graficznej czy może dysku. Wszystko mam bardzo pięknie chłodzone przez obudowe : Obudowa SILENTIUM PC Gladius X80 Pure. Posiada ona 4 wentylatorki więc powinno być w pożądku

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś temperatury na karcie graficznej ? (np.MSI Afterburner). Próbowałeś na innych wersjach sterowników ?

Sprawdziłbym też dysk, który chyba już ma trochę przepracowane (HD Tune skan i SMART z Crystal Disk Info)

Link to post
Share on other sites

Temp. karty w spoczynku ok.26 stopni. Natomiast podczas gry ok 50 stopni. Czyli odpowiednia temperatura z tego co mi powiedziano.

Skan Tune HD  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f11e1b7a3fb54300.html

Smart Crystal disk info  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/809a5447f21f1152.html

Nw czy to dobre wyniki ;/ Prosze o rade, bo ten komputer zostal zakupiony specjalnie do wymagajacych gier a chcialbym pograc w batelfiel 4.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...