Skocz do zawartości

Centrum multimedialne-smartfon do 1500zł


Recommended Posts

Po długich przemyśleniach zdecydowałem się na trochę gorszą opcje (ale tańszą) mianowicie co wybrać LG G2 Mini  czy Galaxy S4 mini.Co o tym myślicie?Jako że nie używam telefonu do gier,tylko do przeglądania internetu,aplikacji,robienia zdjęć,dzwonienia i wysyłania smsów,powinno jak najbardziej wystarczyć :)

Edytowane przez damian22093
Link to post
Share on other sites

No to jak już przedstawiłes 82 propozycje i dalej nic nie wybrałeś to idź do sklepu albo operatora i pomacaj wszystkie pobaw się i tyle.Pewnie coś wybierzesz.Z ostatniej dwójki. Lepszy jest g2 mini.S4 to nieudany telefon.Jak można chcieć 2500zł w dniu premiery za coś co ładuje przy wchodzeniu w sms.. o wersjach mini itp.pisac nie będę bo jest jeszcze gorzej.

Link to post
Share on other sites

Na początku było dużo propozycji teraz ograniczyłem sie do 2 :)

Więc na  LG G2 mini nie powinienem narzekać ? :P

Bo w granicach 8 stówek ten telefon wydaję sie najlepszym wyborem dla mnie :)


Mogę już kupować? Koniec zastanawiania  się :D

Edytowane przez damian22093
Link to post
Share on other sites

Samsung jest na chwilę obecną niewiele droższy (jego cena podskoczyła), lecz jest znacznie lepszy od LG G2 Mini. Największą bolączką jest słabo zoptymalizowana nakładka Touchwiz, którego można bezproblemowo zastąpić innym launcherem (bez roota).

O ile S4 Mini jest zauważalnie słabszy od zwykłego S4 to LG G2 Mini to jest ścierwo w porównaniu do G2.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...