Skocz do zawartości

[S] i5 4670K /Z87/GTX660Ti/2x4GB1600MHz/be quiet! 700W


Recommended Posts

Witam, do sprzedania mam półroczny komputer - solidny zestaw do gier. Komputer był kupiony w grudniu 2013 roku, do tej pory nie mam z nim problemu, wszystko działa, sprzęt chodzi cicho i się nie grzeje. Sprzedaję, gdyż zmieniam pracę i nie będę miał czasu grać. Na komputerze działają wszystkie nowe gry, Battlefield 4 na ustawieniach ultra w full hd zamyka licznik na 60 fps. Temperatura po  pół godzinie grania  w trybie multi wynosi około 62 st. C na najcieplejszym rdzeniu, temperatura GPU około 68 st. C. Sprzęt jest podkręcony i wyciąga 9276 pkt w 3DMarku11, działa przy tym cicho. Nie ma problemu oczywiście podkręcić go dalej ale cenię sobie przede wszystkim kulturę pracy i na tych ustawieniach na których komputer był używany sprzęt  działał bardzo kulturalnie:). Komputer gotowy do pracy z internetem wifi - dobra karta sieciowa wewnętrzna PCI-E bezprzewodowa - 300 mbps, 2 anteny) Istnieje oczywiście możliwość sprzedaży zestawu bez jednej czy 2 części, odliczę je wtedy od ceny zestawu. Pad widoczny na zdjęciu możliwy do zakupienia osobno (mogę dołożyć go do zestawu po doliczeniu 90 PLN). Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość delikatnej negocjacji ceny. Polecam, chętnie odpowiem na pytania, pozdrawiam.

 

  • intel Core i5 4670K BOX (gwarancja rozruchowa, procesor kupiony 12.2013 jako nowy i zaplombowany bez gwarancji,nieużywany wentylator boxowy, na co dzień pracuje przy 4,4 GHz osiągając max 62 - 64 st w trakcie ostrego grania) 700 PLN
  • SilentiumPC Fortis HE1255 (gwarancja do: 12.2015)

 

  • ASRock Z87 Extreme3 (gwarancja do: 12.2016)

 

  • 2 x 4GB Kingston HyperX Black 1600 MHz (gwarancja do: 12.2018)

 

  • ASUS GeForce GTX 660Ti DCUII (gwarancja do: 7.2016, grafika śmiga na 1200 MHz GPU i 7000 MHz memory przy temp GPU pod max obciżeniem, nieprzekraczającej 71 st. C, można wyciągnąć więcej MHz)

 

  • WD Green 500GB (gwarancja rozruchowa)

 

  • be quiet! Pure Power L8 700W 26.08.2013 (nagroda w konkursie, przesłany 8.2013, odpakowany 12.2013) 250 PLN

 

  • Corsair 300R (brak gwarancji, stan bdb)

 

  • ASUS PCE-N15 (gwarancja rozruchowa, chyba, że odnajdę paragon, karta kupiona koło 3 miesięcy temu)

 

CENA: 2500 PLN

 

Dodatkowo na sprzedaż osobno mam następujące akcesoria/gry. Proszę dać znać a wystawię na aukcję, gdyż najpierw chciałbym się pozbyć komputera

SteelSeries Diablo III Mouse 100 PLN (zakupiona 12.2013 - paragon)

Microsoft Xbox360 Wireless Pad Black (PC)  90 PLN (w tym odbiornik bezprzewodowy, zakupiony 12.2013 - paragon)

Konto Diablo III + Reaper of Souls  110 PLN (152 paragon, Monk 70 lvl, Crusaider 70 lvl, Wizard 69 lvl, DH HC 31 lvl)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4231668378

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

9. Zabronione jest odświeżanie tematu poprzez napisanie posta, który nie zawiera istotnych dla ogłoszenia informacji. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin (traktowane jest to jak odświeżanie tematu z ofertą).

Edytowane przez sebbo98
Link to post
Share on other sites

Jeśli komp się jutro nie sprzeda to rozrywam na części .. oczywiście delikatnie:) i na pewno uaktualnie temat. Gwarancja rozruchowa oznacza, ze sprzęt świetnie działa ale z jakiegoś względu nie mam na niego paragonu, np zgubił się, lub od nowości nigdy go nie było (jak w  przypadku procesora, ktoreog cena jest przez to tańsza - procki się raczej nie psują więc łakomy kąsek)

Link to post
Share on other sites

Tak jak wspominałem, rozrywam na części, jestem dość zajęty więc pewnie wszystko będzie wystawione najpóźniej w sobotę po południu. Zaczynamy wagą lekką :) :

 

  • Witam, do sprzedania mam oryginalny bezprzewodowy pad Microsoft Xbox360 Wireless Pad Black (PC) wraz z odbiornikiem. Pad jest w stanie idealnym, zakupiony w grudniu 2013, posiadam na niego paragon. Pad był rzadko używany, sumarycznie myślę, że nie więcej niż 5 godzin stąd nie posiada on żadnych śladów użytkowania. Pozdrawiam i polecam.90 PLN http://allegro.pl/microsoft-xbox360-wireless-pad-black-pc-i4287716436.html
  • Witam, do sprzedania mam myszkę przewodową SteelSeries Diablo III Mouse. Myszka kupiona była w grudniu 2013, w stanie bardzo dobrym, praktycznie brak śladów użytkowania, żadnych rysek itd. Mysz posiada 2 letnią gwarancję do 12.2015. Polecam. 99 PLN http://allegro.pl/steelseries-diablo-iii-mouse-i4287792415.html
Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem że zaklepywanie nie ma sensu? W sumie zależało mi na tym aby kupić pada i budę u jednej osoby tylko że będę pewny co do tego dopiero w poniedziałek (mogę mieć nagłą potrzebę pieniędzy).

Edytowane przez ruflex
Link to post
Share on other sites

Aktualizacja

 

 

Jak tylko wrzucę budę na allegro to podeślę Ci linka PW, jeśli będzie jeszcze pad dostępny to jak najbardziej zapraszam do zakupu:)


 

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...