Skocz do zawartości

Zakup komputera w sklepie esc.


Recommended Posts

Nie, tylko do nich. Płacisz do 20zł. Ale to zakładając, że coś będzie zepsute, na co jest mała szansa. A jeśli już, to przy zakupie online, oszczędzasz sporo na całym zestawie (przynajmniej 200zł), to i tak jesteś sporo do przodu.

Link to post
Share on other sites

A Ja ci poradze - kupuj w normalnym sklepie (te kilkadziesiąt złotych nie jest tego warte), bo jak dostaniesz wadliwy element, to stracisz sporo czasu i nerwów w oczekiwaniu na nowy - zakładając oczywiście, że wiesz co jest wadliwe, bo zaraz po złożeniu zestawu nie od razu jest to jasne (może być też dobre, ale z tą konkretną płytą nie działać). Wtedy szybki skok do sklepu i załatwiasz wszystko na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Yyyy, kilkadziesiąt? Zależy od sklepu. W tych osiedlowych sklepach jest taka przebitka, że zapłaci kilkaset złotych więcej. A wtedy nie warto. Wbrew pozorom jest łatwo zidentyfikować co jest zepsute. Ja kiedyś zamówiłem w esc i kazało się, że płyta była walnięta. Odesłałem za te 15 złotych i po 3 dniach roboczych kurier już przyniósł nową. Jako ciekawostka, razem z tą przesyłką gwarancyjną, za która nie płaciłem, zamówiłem sobie też zasilacz i dysk - wszystko wysłane za darmo, bez problemu. I co? 15zł w plecy tylko. A taką sytuację miałem raz na 10 przypadków.

Link to post
Share on other sites

1. Tylko wysyłasz tą część która jest zepsuta/wadliwa

2. Pokrywasz koszty transportu tylko w jedna stronę a jeżeli część którą wysłałeś będzie uszkodzona nie z twojej winy to w 2 stronę ESC pokrywa koszty.Paczka od nich idzie 1-2 dni (mi na 2 dzień przyszła)Czas na naprawę/wymianę części trwa do 14 dni.

Link to post
Share on other sites

Yyyy, kilkadziesiąt? Zależy od sklepu. W tych osiedlowych sklepach jest taka przebitka, że zapłaci kilkaset złotych więcej. A wtedy nie warto. Wbrew pozorom jest łatwo zidentyfikować co jest zepsute. Ja kiedyś zamówiłem w esc i kazało się, że płyta była walnięta. Odesłałem za te 15 złotych i po 3 dniach roboczych kurier już przyniósł nową. Jako ciekawostka, razem z tą przesyłką gwarancyjną, za która nie płaciłem, zamówiłem sobie też zasilacz i dysk - wszystko wysłane za darmo, bez problemu. I co? 15zł w plecy tylko. A taką sytuację miałem raz na 10 przypadków.

 

To zależy tak jak powiedziałeś od sklepu, ja kupiłem cały zestaw w komputroniku, załatwiłem sobie kartę zniżki a co do tego potargowałem się jeszcze z zakupem, wyszło mi o 600 zł mniej niż powinienem zapłacić i chyba to byłe jedna z lepszych transakcji ( dodatkowo wytargowałem myszkę jakiegos tracera xD, i klawe z serii X7 G800 która mi służy do dzisiaj :rudolph: ), więc to zależy od tego jak TY się umiesz targować i ile załatwiłeś im ludzi do kupienia sprzętu ( przeze mnie już mieli z 7-9 zestawów składane i 4 notebooki więc zawsze jakiś rabat :] ) Teraz idę pokazuję kartę, dostaje rabat i mam "nieraz" o 2/5 mniej do zapłaty, a to jest dużo bardzo dużo :lol:

 

a noo zapomniałem dodać rabat i zniżka nie obejmuje gier, ponieważ jak on mi tłumaczył że na tym zarabiają niecałe 5 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...