Skocz do zawartości

Proszę o wycenę i oferty kupna ;> komputera, części i PSP


Recommended Posts

Jak w temacie, oto sprzecik:

 

Obudowa Chieftec

Zasilacz OCZ 600W StealthXstream nówka 3 lata gwarancji

Płyta Główna Gigabyte S-series P35-DS4 - genialna płyta do grania z specjalnym systemem chłodzenia silent pipe

Procesor Core 2 Duo Quad Core 4x 2,4ghz Q6600

Grafika Evga Gf 8800gts ko 320mb/320bit

Dysk Samsung HD321KJ, 320gb/7200rpm/16M

Pamięć ram Kingston Hyper X 2x 2gb PC2-8500 CL5 240-Pin (model KHX8500D2T1K2/4GR) - (bardzo dobre chłodzenie tzn"grzebień radiatorów) kupione pamięci w zeszłe wakacje, posiadają dożywotnią gwarancje

lub Patriot 2x1GB PC2-6400 (4-4-4-12) 2.2v 800mhz

Nagrywarka DVD + lightscribble (jakiejś dobrej firmy LG, czy coś - nie jestem pewien)

Czytnik kart pamięci Chieftec

komputer ma windows XP home edition 32bit (naklejka na obudowie + płytka i reszta papierów a dokupiłem niedawno upgrade na windows 7 do tego, ale jeszcze nie rozpakowane pudelko nawet)

 

Oprócz tego jeszcze:

- Zasilacz Chieftec 400W, stwarzał problemy ponieważ nie wyrabiał z moim kompem (w serwisie powiedzieli ze wszystko ok z nim powinno być, ale sprzedaje jako uszkodzony )

-Głośniki Logitech X-540 5;1 z pudełkiem, w stanie bdb

- Monitor LG Flatron L1710B 17" stan bd

- Jakiś stary zestaw głośników 5;1 manta w dobrym stanie <50zł>

- Sony PSP Slim, stan idealny, używane pare razy, kupione w UK, razem z grami : Final Fantasy Crisis Core, Tekken Dark Ressurection i ATV Offroad Fury Pro, pokrowcem, zasilaczem i pudełkami z wszystkimi papierami

- Słuchawki Przewodowe Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming w dobrym stanie, lekka usterka mikrofonu przy koncówce (tzn wszystko działa super tyle że końcówka jest usztywniona czarną materiałową taśmą ponieważ lekko się poluzowała) <40zł>

Link to post
Share on other sites

jeśli chcesz szybko sprzedać to ceny mniej więcej takie:

 

220 zł - Zasilacz OCZ 600W StealthXstream nówka 3 lata gwarancji

 

400 zł - Płyta Główna Gigabyte S-series P35-DS4 - genialna płyta do grania z specjalnym systemem chłodzenia silent pipe

 

340 - 350 zł -(przy rewizji G0 SLACR) Procesor Core 2 Duo Quad Core 4x 2,4ghz Q6600

 

250 -300 max - Grafika Evga Gf 8800gts ko 320mb/320bit

 

110 zł - Dysk Samsung HD321KJ, 320gb/7200rpm/16M

 

jakieś 300 zł -Pamięć ram Kingston Hyper X 2x 2gb PC2-8500 CL5 240-Pin (model KHX8500D2T1K2/4GR) - (bardzo dobre chłodzenie tzn"grzebień radiatorów) kupione pamięci w zeszłe wakacje, posiadają dożywotnią gwarancje

 

analogicznie ok 150 zł - Patriot 2x1GB PC2-6400 (4-4-4-12) 2.2v 800mhz

 

40 zł -Nagrywarka DVD + lightscribble (jakiejś dobrej firmy LG, czy coś - nie jestem pewien)

 

około 15 - Czytnik kart pamięci Chieftec -

 

ok. 45 zł - / działający 110 zł - - Zasilacz Chieftec 400W, stwarzał problemy ponieważ nie wyrabiał z moim kompem (w serwisie powiedzieli ze wszystko ok z nim powinno być, ale sprzedaje jako uszkodzony )

 

250 zł - Głośniki Logitech X-540 5;1 z pudełkiem, w stanie bdb

 

450 - 500 zł - Sony PSP Slim, stan idealny, używane pare razy, kupione w UK, razem z grami : Final Fantasy Crisis Core, Tekken Dark Ressurection i ATV Offroad Fury Pro, pokrowcem, zasilaczem i pudełkami z wszystkimi papierami

 

35 zł - Słuchawki Przewodowe Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming w dobrym stanie, lekka usterka mikrofonu przy koncówce (tzn wszystko działa super tyle że końcówka jest usztywniona czarną materiałową taśmą ponieważ lekko się poluzowała)

 

niektóre ceny trochę naciągane ale nie znam dokładnych modeli niektórych części i nie wiadomo gdzie jeszcze jest gwara (oprócz tego co napisałeś)

Link to post
Share on other sites

dzięki wielkie za pomoc, gwara była na cały komp dwu letnia z sklepu i się skończyła 3 miechy temu,

komp od września nie był prawie wcale używany

powiedz mi proszę, czy jak na ramie pisze na pudełku że dożywotnia gwarancja producenta, to ona dalej jest ważna czy tylko tyle ile dał sklep ?

a co to ta rewizja procka ? (proszę się nie śmiać, ale nie wiem ;> )

Link to post
Share on other sites

o gwarancję też się kiedyś dowiadywałem na czym to polega -> ciekawość :P

prawo w Polsce wymusza na sklepach dawania gwarancji na towary sprzedawane minimum rok. tyle muszą dać minimum na nowe, nieużywane produkty. to co daje producent to już inna sprawa, przykład : producent 5 lat sklep 2 lata. sklep nie chce się użerać z klientem przez 5 lat daje krótszą gwara (ma prawo), może dać od 1 do 5 lat.

po wygaśnięciu gwarancji sklepowej ,a w czasie trwania gwarancji producenta można owszem zareklamować towar u producenta ,ale pod warunkiem że na własny koszt go tam dostarczysz, (najczęściej za granice , bądź polski dystrybutor).

nie wytłumacze ci co to dokładnie rewizja (nie będę się mądrzył) , ale ma ona głownie większe znaczenie dla osób co podkręcają procesory,

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jutro spróbuje wyciągnąć z strychu starego kompa i podłączyć wszystko i sprawdzę czy śmiga

bo w sklepie powiedzieli że napięcia są prawidłowe na wtyczkach (a problem był tylko taki że po pewnym czasie komp nie chciał odpalać, albo trzeba było go odłączyć od prądu i podłączyć spowrotem), wiec może być sprawny a po prostu pod sprzętem moim nie wyrabiał...

dam znać najszybciej jak się da.

marcin mógłbyś mi na pw napisać coś więcej na temat tej rewizji, albo powiedzieć tylko czego szukać w google, bo jeśli nie sprzedam kompa to sobie po prostu dokupie dysk ssd i podkręce procek i grafę i zostawie tak na pół roku, bo i tak planuje xboxa kupić za miesiąc...

Link to post
Share on other sites

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee3 ... 82998.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/857 ... 1a6dd.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07d ... 72c07.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d6 ... ceadc.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/836 ... f2c25.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249 ... b6ebd.html

 

To linki do fotek kompa i innych rzeczy

 

Odkryłem co to za obudowa z mojego kompa jest:

 

Obudowa Chieftec Smart Midi Tower black

z zasilaczem 400W SH-01B-B-B-400 (to ten zasilacz, który rady nie dawał)

Link to post
Share on other sites

ciągnąłem z strychu trochę starocizny wiec dodaję na sprzedaż

bedą 2 zasilacze, jeden 235W a drugi 180W

czytnik dvd firmy Lg

dwie stare płyty główne na sockety 462 i pga370

4 kosci sdram :

- Pc-133 128mb 168 pin

- 128mb unb pc133 firmy am1

- pc-100 64mb firmy Q.tek

- 256mb samsung pc100

dwa procki jeden AMD duron D800AUT1(jeszcze jest ciag cyfr po tym), drugi intel celeron FV524RX533 128 SL3FZ (I dalej kolejne ciagi cyfr)

i nagrywarka cd-rw jakiś noname albo samsung (musze sprawdzic potem, narazie mi sie nie chce wyciagać)

 

mozecie mi powiedzieć ile to warte i co to za procki ?

jakby ktos był zainteresowany tymi czesciami to prosze o oferty

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...