Skocz do zawartości

Karta Graficzna


Recommended Posts

Zasilacz mam chyba dobry bo ten komputer byl skladany z mysla wlasnie o podlaczaniu 2 kart podam wam parametry:

 

Zasilacz: Chieftec GPS 700 a8 bulk

Procek: AMD X6 FX-6350 4.2ghz

Dysk twardy mam 500gb

Plyta glowna: Gigabayte GA-970a-ds3p

ram: Kingston 4GB hyperx DDR3 1600mhz.

Link to post
Share on other sites

Niektóra gry nie obsługuje sli, więc będzie wydajność jednego gtx-a 650. Posiadając dwie karty trzeba się liczyć z wysokimi temperaturami i wyższym poborem prądu. Za 650zł można dostać r9 270 od msi, który po podkręceniu ma wydajność weraji z x. http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/ do tego 2 gry gratis.

Link to post
Share on other sites

za slaby proc do 2 kart troche, najlepiej jak podkrecisz procek do ok 4.7 GHZ i kupisz jedna karta, np R9 280X z dluga gwarancja za 700-800 zl

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

ten twój zasilacz wcale taki dobry nie jest , więc na to się nie nastawiaj . Twój procesor też będzie za słaby na 2 mocne karty graficzne , kup lepiej Nvidie bo twój wielowątkowy procesor dobrze współpracuję z kartami GeForce 

Link to post
Share on other sites

Do tego procesora to maksymalnie r9 270/7870. Ewentualnie 280x ale musisz mocno podkręcić procesor. Nie masz co się bać. To są bardzo dobre karty i w połączeniu z mantle zapewnią wyższą wydajność niż sprzęt od nV.

Przy obecnej konfiguracji nie pchaj się w CF/SLI.

Link to post
Share on other sites

Zapominij o takim pomysle przedewszystkim za słaby procesor , po drugie tych kart sie nie opłaca łączyc w sli  jest to pozbawione sensu  jak chcesz sie bawic w sli to  przydał by sie  przynajmniej  core i5 2500k @ 4200 mhz lub wyżej   i przynajmniej 2x gtx 770 , lub 2x radeon  r9 280x  , słabszych kart nie ma sensu  łączyc w sli  lub cros fire

Link to post
Share on other sites

dwie GF 660GTX w SLI też dają radę , szkoda że nowego Maxwella 750TI nie można w SLI , patrząc na jego pobór prądu i stosunek do wydajności pod tym względem to najlepsze karty . Mimo wszystko wszystkie GF 750TI nowe póki co o 50zł za drogo wystawione . Używki za 500zł bardziej się opłaca 

Link to post
Share on other sites

@up

Tutaj nawet pobór prądu kart z serii 750ti nic nie da, bo to procesor będzie wąskim gardłem.

Jedna gtx 660 / 7870/ r9 270 / r9 280x to najlepsze co można dać pod ten procek.

Czyli jak bd mial jedna gtx660 to drugiej jakiejs karty nie ma sznas podlaczyc?

Link to post
Share on other sites

Do komgortowej gry W 1080p jedna 660-tka ci wystarczy. Jeżeli chciałbyś robić sli/cf to wymiana na intela byłaby wskażana. Moim zdaniem lepiej mieć jedną mocną kartę graficzną, niż dwie słabe.

Do tego twoje płytka nie obsługuje sli.

Link to post
Share on other sites

@up

Tutaj nawet pobór prądu kart z serii 750ti nic nie da, bo to procesor będzie wąskim gardłem.

Jedna gtx 660 / 7870/ r9 270 / r9 280x to najlepsze co można dać pod ten procek.

Dokładnie tak jak wyżej pisze kolega, daj sobie spokój z SLI CF z tym procesorem. Max do tego procka 660, 7870 lub R9 270. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli jak bd mial jedna gtx660 to drugiej jakiejs karty nie ma sznas podlaczyc?

Pod to co masz to na chwilę obecną 1 karta w zupełności wystarczy.

W przyszłości gdybyś rozbudował komputer o mocniejszy procesor i odpowiednią płytę główną obsługującą x8/x8 to można śmiało drugą 660ke wrzucić.

Link to post
Share on other sites

SLI z low-end'owych kart to kiepski pomysł. SLI z takim prockiem to pomysł jeszcze gorszy. Celuj w coś pokroju 7870, używkę z gwarancją moża dostać za około 500 zł.

Link to post
Share on other sites

SLI z low-end'owych kart to kiepski pomysł. SLI z takim prockiem to pomysł jeszcze gorszy. Celuj w coś pokroju 7870, używkę z gwarancją moża dostać za około 500 zł.

UP dokładnie , ja swojego Radeona 7850 2GB dzisiaj sprzedałem za 339zł , :)

 

za 500zł masz linka do Asusa 7870 http://allegro.pl/asus-hd7870-directcu-ii-top-box-i4214081718.html

 

na allegro widziałem za 500zł też GF 660GTX , w takiej cenie te karty warto również kupić . Sam rozglądam się za taką kartą :) i co chwila na allegro ciekawe oferty można trafić . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...