Skocz do zawartości

Laptop do 3000zł do jednej gry Online oraz filmów


Recommended Posts

Witam

1 poszukuję w miarę wydajnego sprzętu do gry MMOrpg The Elder Scrolls (Ustawienia High) 

2 Koniecznie 17' 

3 laptopa planuje kopić na przyszłe 4-5 lat czy warto inwestować w (HD+ , 1600 x 900) 

 

-Maksymalna kwota jaką chciał bym przeznaczyć to 3000zł 

 

http://www.x-kom.pl/p/166944-notebook-laptop-17-3-acer-v3-772g-i7-4702mq-8gb-1000-gt750m-zloty.html

-znalazłem takiego  Acera w takiej konfiguracji , ale wydaje mi się że jak za tą cene jest w nim dość słabe GPU , ale może ktoś doradzi mi coś ciekawszego do tej kwoty pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dołożysz 500zł to masz bardzo wydajną maszynkę, która pociągnie Skyrima na ultra : Asus g750jw.Jednak niewiem czy jest sens jak grasz tylko w tą grę.

 

Patrzyłeś jak ci się pracuje w HD+ ? Jeżeli ci pasuje to bierz z tym.

 

System potrzebujesz  ?Jeżeli nie to nieco inna (jednak bardzo podobna) konfiguracja tego Acera : FHD , HD+

Nic lepszego (oraz nie grzejącego się niemiłosiernie) nie znajdziesz .Najtaniej ten Asus podany wyżej.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

jestem skłonny dołożyć 500 zł bo jednak warto kupić coś lepszego na dłużej , tak w jedną gre gram obecnie ale nie wykluczam że w przyszłości będe chciał zagrać w coś innego , maszyna z twojego linku bardzo dobra ale już niestety sprzedana i jednak wolał bym kupić coś z X-koma dość duży wybór , a co myślisz o tym MSI ?

http://www.x-kom.pl/p/182168-notebook-laptop-17-3-msi-gp70-leopard-pro-i5-4200h-8gb-1000-gtx850m.html

 

od kilku lat korzystam z FulHD ale nie widze wiekszej różnicy a w gry w sumie zawsze gram w oknie zmniejszonym 

 

Zdecydowanie bez systemu posiadam W7 64x , ogladałem Acera którego wysłałeś ale martwi mnie troszke dość ograniczona wersja GPU GT750 do FHD , jeśli GPU GT750 to chyba już lepiej HD+

zastanawiam sie czy nie warto inwestować w MSI którego podałem ze słabszym CPU ale znacznie mocniejszym GPU ?

Edytowane przez cmbean
Link to post
Share on other sites

Msi GP70 Leopard Pro jest laptopem który niedawno wszedł i niema jaszcze pełnej recenzji.Kupując go ryzykujesz : czy będzie się okropnie grzał jak seria GE czy może ma dobre chłodzenie jak seria GT .Ten MSI posiada grafikę z pamięcią DDR3 a nie DDR5 ( słabsza jest o prawie 10%).Jest kilka dobrych laptopów jednak (szczególnie w x-kom) będzie to trochę drożej.

 

Gry internetowe potrafią wykorzystać procesor jak kartę graficzną ,czyli do Skyrima bardziej przyda się jakiś mocniejszy.

 

Ile jesteś w stanie dołożyć?

 

 

...ale nie wykluczam że w przyszłości będe chciał zagrać w coś innego

 

Bardziej w gry internetowe czy single player?

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...