Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forum komputerowe, ale może ktoś chce sobie sprawić autko na lato i szuka czegoś w małych pieniądzach.

 

 

Sprzedam Roverka 220SD z 1997 roku. 2.0 diesel z turbodoładowaniem bez chłodnicy powietrza. 86 konny silnik spokojnie sobie radzi z ważącym lekko ponad 1100kg, 5 drzwiowym hatchback'iem, dając przy tym całkiem fajne wrażenia z jazdy. Spalanie tego diesla to w zależności od "nogi" od 4,5 do maksymalnie 6 litrów oleju napędowego na 100km.

Pali na dotyk.

Autko sprowadzone w 2009r. Obecnie jestem jego drugim właścicielem w kraju. Służyło mi bezawaryjnie przez ponad 2,5 roku.

W ubiegłym roku został wymieniony kompletny rozrząd( paski contitech, rolki Ruville/INA, uszczelniacze wałka rozrządu oraz pompa wody Dolz. Pod koniec listopada 2013 wymienione również przednie tarcze hamulcowe firmy Febi Bilstein oraz klocki TRW. Końcówki drążków kierowniczych Febi Bilstein. Filtry oraz olej wymieniane regularnie co 10tyś km.

Jak widać na zdjęciach autko stoi na ładnych 14'' alufelgach. Wyglądu dodają oryginalne, chromowane lusterka od MG ZR.

Wyposażenie:

- elektryczne szyby
- centralny zamek
- immobiliser (dwa oryginalne kluczyki z pilotem)
- autoalarm
- radio CD/MP3 DENVER oraz głośniki Pioneer 6x9
- welurowa tapicerka
- 2x poduszka powietrzna
- wspomaganie kierownicy

Autko posiada rysy,drobne wgniecenia oraz ślady korozji. Maska jest lekko wygięta(w kolorze dostępna na aukcji o numerze 4160635034) . Ogolnie mówiąc do poprawek lakierniczych oczywiście niekoniecznie.

Od strony mechanicznej należy wymienić

- termostat
- maglownicę -daję drugą na wymianę

oraz filtry i olej

OC ważne do 30 maja 2014r a przegląd do 06 czerwca 2014r.

Sprzedaję, gdyż kupiłem większe auto.

Możliwa zamiana na KLE 500 ew. wezmę w rozliczenie felgi aluminiowe 15" 4x108.

Zapraszam do oględzin.

Cena do negocjacji.

 

 

Link do aukcji otomoto:

 

 

http://otomoto.pl/rover-220-C33073486.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

wow :) niezły samochód!! szkoda, że dopiero teraz zauważyłam ten post? a tak poza tematem, czy jak kupuję samochód muszę rozliczyć jakiś  vat 7 , czy coś podobnego? Jest chyba jakiś podatek od kupna sprzedaży? Jeszcze nigdy nie kupiłam samochodu, ale powoli odkładam pieniądze i w sumie muszę zasięgnąć informacji jak cała procedura wygląda :) Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...