Skocz do zawartości

Blade of Darkness - mod


Recommended Posts

Jako fan gry Rune, odgrzebuje do niej podobne "starocie". Mam pytanko, o ile ktoś pamięta. Czy istnieje mod do tej gry zmieniający moveset tj. sposób poruszania się na boki na typowy dla FPP/TPP? Wujek G. coś znalazł, że niby istnieje, tylko który to będzie (w opisach nie znalazłem nic dotyczącego moveset-u)?

Grę dopiero rozpocząłem i zapowiada się dobrze, tylko to "chodzenie" jest skopane (jest tryb walki z namierzaniem przeciwnika, ale trochę jak kij w... sztywno).

Może ktoś poleci jeszcze jakiś mod dotyczący grafiki nie psujący gry jakimiś błędami. Czy do takich zaliczyć można np. Blade of Light?

Link to post
Share on other sites

 

 

Jako fan gry Rune

też sobie ją ostatnio przypomniałem, teraz chwilowo w coś innego gram, ale niebawem lecę dalej z toporem ;)

Ten mod (BOL) jest do Rune ? Coś konkretnego zmienia ?

Link to post
Share on other sites

http://blade-of-darkness.bigtruck-canada.ca/mods/mods.htm

 

masz tam plik - respawn-strafe.zip. W paczce chyba są 2 mody ale jeden z nich to z pewnością ten. Ale kiedyś wpadałem na info, że z tym modem też nie jest za wygodnie. Spróbuj.

 

Gra sama w sobie perfect - full gore, latające kikuty, przemyślany system walki.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dzięki. Tylko, że troszkę za późno :P Już większą cześć gry mam za sobą, po godzinie idzie się przyzwyczaić do sterowania. Na pewno będę kombinował z tymi modami przy okazji następnej postaci. Gra - rewelacja i lepsza od Rune, a system walki jeden z najlepszych jakie znam. Ustępuje co najwyżej temu z PoP Warrior Within.

Przy okazji zna ktoś jeszcze jakieś podobne gry (biała broń, jakiś chociaż trochę bardziej złożony system walki niż dwa cięcia na krzyż) z tamtych lat?

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...