Skocz do zawartości

Wakacyjny konkurs benchmark


Recommended Posts

Może trochę o tym popiszemy...?

 

Osobiście posłałem jedną fotę, ale nie wiem czy dobrze bo przez newsa (formularz CMS) i jakoś stoi od dnia...

 

Zastanawia mnie też po co jest ten link:

http://img249.imageshack.us/img249/1198/konkurswak.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jak by tam dali przesłane foty to by było fajnie, a tak jest link do wyszukiwarki

Link to post
Share on other sites

Do roboty, do roboty :) Bo coś wena siadła :D Jak możemy codziennie nagradzać i nominować, gdy fotki już zupełnie nie trzymają założeń, albo są po prostu kiepskie. Potem redakcja dostaje gromy od śledzących konkurs, że chyba ma nierówno pod sufitem, skoro nagradza takie zdjęcia :] Gromy posypały się głównie przy drugim kocie (nominacja 4), a potem przy śmietniku z pudełkami CD (nominacja 5), choć zdjęcia przynajmniej trzymały poziom techniczny. Czy myślicie, że jak strzelicie sobie byle jaką fotkę np. monitora z wyświetloną grą i bałagan na biurku (chyba strzelona spod pachy), to zasłużycie na laury? :):):P

Link to post
Share on other sites

Tak jak mowilem - lepiej zrobic grila a na ruszcie Jakis dysk twardy - w tle grila jakas prawie naga lasencja :D

albo ognisko w lesie z kumplami kazdy z laptopem i iPlusem, smazycie pendrive zamiast kielbasek na patyku.

To jest wakacyjna fotka.

Tak z 2 strony wakacje kojarza mi sie z wicznym piciem - sam nie pije tak a propo; bo nie lubie- a jak picie to moze zaheftany laptop albo cos takiego ? -wakacyjnie wakacyjnie - kto co lubi

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu nie powinna mieć miejsca. Sprzeczne to ze wszystkimi panującymi normami. :)

Na dobrą sprawę po prostu uściśliliśmy kilka kwestii, rozszerzyliśmy o wyjaśnienia. W dopisanych kwestiach nie ma nic krzywdzącego - co innego, jeśli regulamin modyfikuje się w taki sposób, że staje się on niekorzystny dla uczestnika konkursu. Np. gdybyśmy nagle dopisali, że przysłane przez użytkowników zdjęcia przechodzą na własność benchmark.pl :D

Widać zasady nie były wystarczająco jasne, skoro zostaliśmy zasypani takimi fotkami.

 

Kopczenko, można wygrać 1 koszulkę i na koniec jedną z 10 nagród. To maks :) Tylko że jeśli zostaniesz nominowany dzięki jednej fotce, a potem wyślesz inne, lepsze, będziesz mógł grać także tymi lepszymi w finale (jeśli zostaną przez redakcję w międzyczasie wyróżnione - jako news z fotką nominowanego wcześniej autora - nie można być kilka razy nominowanym - wystarczy jedna nominacja). Na koniec prawdopodobnie zostanie wyświetlona galeria wszystkich nominowanych autorów, zdjęcia będą poddane ocenie użytkowników, a redakcja wyłoni 10 laureatów, kierując się również opiniami oglądających.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czego sie spodziewasz kiciu, skoro wiekszosc piszacych to nastolatki, ktore nigdy nie trzymaly w rekach lustrzanki. Pewnie poziomem artyzmu i technicznego kunsztu, juz wygralby Twoj avatar.

 

Poza tym, do wygrania jedna koszulka. Czyli naprawde liczysz na to, ze ktos powazny, kto rzeczywiscie cos potrafi, w ogole zainteresuje sie konkursem?

 

Jako, ze organizacja marnie Ci idzie, proponuje, zebys zapodala jakies swoje fotki. :)

 

/edit

 

A nie... Nawet ramka cyfrowa do wygrania...

 

Gdzies daleko, bardzo daleko, na mazowszu...

 

:x

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czego sie spodziewasz kiciu, skoro wiekszosc piszacych to nastolatki, ktore nigdy nie trzymaly w rekach lustrzanki. Pewnie poziomem artyzmu i technicznego kunsztu, juz wygralby Twoj avatar.

 

Poza tym, do wygrania jedna koszulka. Czyli naprawde liczysz na to, ze ktos powazny, kto rzeczywiscie cos potrafi, w ogole zainteresuje sie konkursem?

 

Jako, ze organizacja marnie Ci idzie, proponuje, zebys zapodala jakies swoje fotki. :)

 

Kotku, czy ty też wychodzisz z założenia, że tylko lustrzanką można zrobić przyzwoite zdjęcie? Jeśli tak, to żal mi Ciebie. :x Znam wielu nastolatków, którzy robią zdjęcia na całkiem niezłym poziomie mając do dyspozycji wyłącznie tani kompakt, tak więc ani wiek, ani sprzęt nie mają tu wielkiego znaczenia.

Co do wygranych - koszulka owszem, ale przecież również jedna z 10 nagród finałowych. Piechotą nie chodzą :rotfl:

 

A jeśli dziś od młodzieży nie będziemy wymagać ruszenia głową i jakiejś kreatywności, jaka przyszłość nas i ich czeka? Na pewno w kosmos nie polecimy :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

Poza tym, do wygrania jedna koszulka. Czyli naprawde liczysz na to, ze ktos powazny, kto rzeczywiscie cos potrafi, w ogole zainteresuje sie konkursem?

Koszulka mówisz? Mi raz się chciało spędzić aż kilkanaście minut w jakimś flashowym edytorze, dzięki czemu wygrałem paczkę prezerwatyw i nakładkę wibracyjną (które potem wysłałem na adres znajomego) :x

Brałem też udział w konkursach, gdzie do wygrania nie było nic, a wkładało się sporo czasu. Po co? Dla zabawy. To taka obca rzecz w dzisiejszym ponurym świecie :)

 

Poza tym nie musisz mieć zaraz jakiejś Alfy, żeby zrobić przyzwoite zdjęcie. Wystarczy pomysł. Stawiasz spaprane zdjęcie starego kapcia z lustrzanki ponad ciekawą fotką ze zwykłej cyfrówki? :->

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czego sie spodziewasz kiciu, skoro wiekszosc piszacych to nastolatki, ktore nigdy nie trzymaly w rekach lustrzanki. Pewnie poziomem artyzmu i technicznego kunsztu, juz wygralby Twoj avatar.

 

Poza tym, do wygrania jedna koszulka. Czyli naprawde liczysz na to, ze ktos powazny, kto rzeczywiscie cos potrafi, w ogole zainteresuje sie konkursem?

 

Jako, ze organizacja marnie Ci idzie, proponuje, zebys zapodala jakies swoje fotki. :rotfl:

 

Kotku, czy ty też wychodzisz z założenia, że tylko lustrzanką można zrobić przyzwoite zdjęcie? Jeśli tak, to żal mi Ciebie. :) Znam wielu nastolatków, którzy robią zdjęcia na całkiem niezłym poziomie mając do dyspozycji wyłącznie tani kompakt, tak więc ani wiek, ani sprzęt nie mają tu wielkiego znaczenia.

Co do wygranych - koszulka owszem, ale przecież również jedna z 10 nagród finałowych. Piechotą nie chodzą :D

 

A jeśli dziś od młodzieży nie będziemy wymagać ruszenia głową i jakiejś kreatywności, jaka przyszłość nas i ich czeka? Na pewno w kosmos nie polecimy :ciekawy:

 

Jeżeli wy jesteście przyszłością tego narodu to ten naród nie ma przyszłości. :x

Link to post
Share on other sites

Kotku, czy ty też wychodzisz z założenia, że tylko lustrzanką można zrobić przyzwoite zdjęcie? Jeśli tak, to żal mi Ciebie. :x

Mysle, ze jestes elegancka babeczka to i komorka by starczyla, zeby wygrac zdjeciem z Twoja podobizna. 8-)

 

A jeśli dziś od młodzieży nie będziemy wymagać ruszenia głową i jakiejś kreatywności, jaka przyszłość nas i ich czeka? Na pewno w kosmos nie polecimy :ciekawy:

Nastolatki swiata nie zmienia, gdy zaczna robic zdjecia z komorki. Ale my mozemy - Ty i ja. Co Ty na to? :)

Link to post
Share on other sites

Istvan, filtruj w inną stronę proszę. Widzę, że mało babek na serwisie (czy forum), więc znalazłeś sobie obiekt :x

Jaka bystra dziewczyna.

 

Alicjo, pochwal sie wlasnymi zdjeciami. Chcetnie bym objerzal.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...