Skocz do zawartości

Wakacyjny konkurs benchmark


Recommended Posts

Ale na zawodniczke trafilem. Chyba musze uznac wyzszosc. :oops:

 

/tssiii

 

... zdjecia, daj zdjecia.

 

Istvan obyś się nie zdziwił po obejrzeniu zdjęć, a poza tym zauważyłeś podobieństwo między dwoma osobami w redakcji: Alicja Żebruń i Karol Żebruń? ;)

 

A jak byś poczytał trochę prasy (np. KS Expert) to byś zauważył, że Pani Alicja jest obeznana w temacie.

 

 

PS. Bardzo dobry cykl o Photoshopie w starszych nr. KS Expert Pani Alicjo ;)

Link to post
Share on other sites

Jak troche podrosniesz i dowiesz sie, ze po "nr" nie stawia sie kropki, zauwazysz tez pewnie, ze nie ma nic lepszego niz starsza kobieta. A mezatki to juz w ogole.

 

Ja co prawda, powoli, wyrastam z tego, ale okres ten jeszcze przed Toba. Zobaczysz jak zmienisz zdanie za pare lat. Teraz uczysz sie na klasowki z przyrody i bawisz komputerami. Cala erotyka w Twoim zyciu to niesmiale zagladanie w dekolt kolezankom na przerwach. Jednak przyjdzie czas...

 

Bo widzisz - rowniesniczki nie znaja sie na aparatach tak jak starsze kolezanki...

Link to post
Share on other sites

A widzę że masz 24 lata - całe życie za tobą. Jesteś prawie już na emeryturze.

Nie chce mi się z tobą gadać na temat starszych kobiet, bo wymyśliłeś to do specjalnie do posta który napisałeś.

 

Powodzenia w życiu Istvan ;)

 

PS. Jedynie mogę się przyznać do błądu w postaci kropki po nr - i tu jedynie masz rację.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co się spinać ale Istvan ma trochę racji. 24 lata to jeszcze nie starość ale doświadczenie życiowe ma o wiele większe niż Ty. Sam mam teraz 18 lat i wiem jak z roku na rok zmienia się światopogląd itp. Czasami śmieję się z siebie samego gdy przypominam sobie jaki byłem np. 2 lata temu ;)

Link to post
Share on other sites

To samo powiem o sobie, po jakimś czasie źle wspominam to co zrobiłem, jaki byłem. To prawda im starsi jesteśmy tym więcej doświadczenia mamy. Tak samo u mnie z Airsoftem było, na początku nie miałem pojęcia o replikach, a teraz skladam ich mechanizmy na codzień bez wysiłku. codziennie nabieram precyzji i idzie mi coraz lepiej, tylko nie mam do kogo z tego postrzelać ;) Przy okazji nasunął mi się ciekawy pomysł na fotkę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nie jestem leniem, a Ty się tak od razu nie unoś. I jesteś osobą, która wysyłała? Jeśli nie to nie wiem po co się wypowiadasz :D

A ja mam takie pytanie do osób, które brały udział w tym konkursie.

bo ja wysłałem na adres redakcji, a nie przez formularz i chcę wiedzieć jak robili inni. Bo może wysyłając na adres redakcji może być niezauważony wśród wszystkich innych wiadomości
Link to post
Share on other sites

Nikt się nie unosi, a jeśli nie umiesz dyskutować to odłącz się od sieci. Wysłałem zdjęcie i nie dostałem odpowiedzi, więc wychodzę z wniosku, że zdjęcia nie będące "hiper-super-fajne" nie są przyjmowane, a autorzy nie dostają żadnych wiadomości zwrotnych. Wysyłałem przez formularz na stronie, tak jak proszono w regulaminie konkursu. I robi się tak jak pisze w regulaminie, a nie po swojemu i później wielkie halo - czemu mi nie odpowiedzieli.

Link to post
Share on other sites

Ja akurat wysyłałem poprzez formularz kontaktowy, bo gdybym wysłał newsa to od razu na stronie by się pojawił :D Gdy wygrałem to Alicja Żebruń pisała do mnie w odpowiedzi na tego maila. Możesz też wysyłać normalnie przez panel wstawiania newsów, tylko nie zapomnij ustawić kategorii newsa na Wakacyjny konkurs, wtedy są wszystkie one w jednym miejscu w Panelu i na pewno się one nie zagubią. I tym sposobem polecałbym ci wysyłać :menda:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...