Skocz do zawartości

USB 10! - dyskusje


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Kurde, znowu mam dylemat. Startować, czy czekac na jedenastą edycje? :P

Grafa tak naprawde mi nie potrzebna, bo to co potrzebuje to prawie na full chodzi (po malym OC :) ), obudowe mam spoko, zasilacz tez. Myszka wypaśna :P Jedyne co to klawa jest do wymiany, bo mam starego Art Classica :D

 

Musze to przemyslec, ale pewnie bede czekac dalej :P

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Pewnie kowdi. Nawet jeśli nie wygrasz, to przynajmniej będziesz miał spokojne sumienie, że brałeś udział w konkursie.

 

Mnie i tak nie wylosują, bo co mi ulepszą sgi :) Choć gdyby chcieli, to ja poproszę:

Moje marzenie:

http://www.sgi.com/products/remarketed/tezro/

W ostateczności:

http://www.sgi.com/products/remarketed/fuel/

 

:D

 

Bo mojego PC to najlepiej zbudować już od podstaw :P

Link to post
Share on other sites

Danny, tylko, że te nagrody nie zadowolilyby mnie az tak bardzo :P

Tabletem bym sie pobawił jedynie, klawa nowa by sie przydala ale moze bede kupowac cos od Arctosy po G15 :D

A reszte? Nie sprzedalbym, bo obudowe dalbym sobie, stara bude rodzicom, grafe bym sobie, stara rodzicom, myszke bym do szafki wrzucił pewnie i tyle.

Link to post
Share on other sites

To, że tematy USB zawsze były pełne spamu - to już tradycja. Więc jak mogłoby być tera :D

ta....pełno SPAMu....nie wiem czy byłeś na BMK za czasów USB5...wtedy to się działo :P:):P:D

ale owszem, liczne, mniejsze lub większe OT w tematach o USB zawsze się zdarzały....wątpię aby tym razem było inaczej....

@Ajo

miłego czekania na następne USB :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

"ta....pełno SPAMu....nie wiem czy byłeś na BMK za czasów USB5...wtedy to się działo :):P:D:P "

 

Nie, jeszcze wtedy nie zabierałem głosu na forum, ale byłem jako czytający, więc dlatego piszę, że to już tradycja :P

Link to post
Share on other sites

"ta....pełno SPAMu....nie wiem czy byłeś na BMK za czasów USB5...wtedy to się działo :P :P :D :D "

 

Nie, jeszcze wtedy nie zabierałem głosu na forum, ale byłem jako czytający, więc dlatego piszę, że to już tradycja :]

i tak zapewne najlepszego nie widziałeś :P

tak czy inaczej - OT w tematach o USB to tradycja, a punkt kulminacyjny był właśnie na USB5 :D

"Złote myśli" przechowują pamiątkę po tamtych czasach....niestety to się już nie powtórzy :) (zapewne :D )

coby nie było, że OT robię to wszystkim kandydatom (zwłaszcza sobie :D :D :D ) życzę powodzenia :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pokazcie, ze nie mialem racji piszac o murzynach i zaglosujcie na mnie.

Teraz już nie ma głosowania i redakcja wybiera zwycięzce. W dodatku trzeba sobie zasłużyć i robić coś na BMK (recki, newsy, forum... praktycznie wszystko)
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

W dodatku trzeba sobie zasłużyć i robić coś na BMK (recki, newsy, forum... praktycznie wszystko)

Ciekawe jakie są te kryteria wyboru dokładnie. Na co największy jest nacisk: recki, newsy, forum?

 

Osobiście wydaje mi się, że forum nie ma znaczenia. Tylko te dwie pierwsze, gdyż dzięki temu góra ma mniej do roboty.

Link to post
Share on other sites

Na co największy jest nacisk: recki, newsy, forum?

Według tego, co wcześniej pisała redakcja, przynajmniej w jednej działce musisz się często/dobrze udzielać :D Ale im więcej "pobocznych" działań tym więcej dostanie on przysłowiowych plusów :P Tak więc najlepiej mieć dużo "a" na koncie, ale uczestniczyć też w "b" i "c". Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałem :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tak, zresztą Ty masz to już za sobą. Wojtek, Ty głównie chyba zasłynąłeś z pisania newsów? i jak widać mocno to się górze spodobało - wydaje mi się, że właśnie przez to, iż dałeś im gotowe informacje do wpisania na stronkę i mieli mało do roboty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...