Skocz do zawartości

Problem z komentarzami


Recommended Posts

@TheSpeed Nic nie napsociłem. Po prostu napisałem prawdę o tym co się dzieje, że na benchmarku jest pełno sponsorowanych artykułów i są usuwane nie wygodne komentarze. Oczywiście ani na PW ani na maila nie dostałem wyjaśnienia. Sam poczytaj komentarze trzech innych osób, których komentarze też zostały usunięte:

http://imageshosting.org/images/cbgcy9uzca663urirn69.png

Link to post
Share on other sites

Nie no ja wiem, że każdy pisze tylko prawdę... swoją prawdę. Komentarze jak nazwa wskazuje służą do komentowania treści, pod którą się znajdują. Jak ktoś wyskakuje z teoriami spiskowymi lub oderwanymi od tematu dygresjami, to odpowiedzi są kasowane. Jeśli chcesz wyrazić opinie dotyczącą funkcjonowania serwisu, to napisz na skrzynkę kontaktową portalu. Tylko wtedy wiem, niepubliczne obsmarowanie nie ma już takiego polotu ;)

Link to post
Share on other sites

Jak bym napisał do redakcji to pewnie by zignorowali moją opinię. Tak przy okazji to dlaczego w takim razie nie dostałem wyjaśnienia tego "bana niewidki" na PW lub na e-maila skoro byłem taki niegrzeczny ?

 

Komentarze jak nazwa wskazuje służą do komentowania treści, pod którą się znajdują.

Tyle, że zostały pousuwane też komentarze dotyczące artykułu. Zresztą nie będę tym sobie głowy już zawracał, napisałem do redakcji prośbę o usunięcie konta. Nie mam już zamiaru dłużej siedzieć na tym reklamiarskim syfie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...