Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka. Jako, że mój wt19i popsuł się jakiś czas temu (pajączek po upadku), to nadeszła wymiana na jakiś inny smartfon.


  • mój budżet : 450zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro
  • nówka czy używka : używka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : powyżej 4 cali
  • preferowany system mobilny : wp/android
  • do czego będę używać urządzenia : muzyka, gry, internet
  • moje najważniejsze wymagania : w miarę dobra jakość muzyki, w miarę dobra bateria.​     

Miałem styczność przez dłuższy czas jedynie z wt19i i galaxy ace 1. Chciałbym, żeby telefon grał lepiej od wt19i, lub tak jak on. Na oku mam nokię lumię i google nexus 4, ale on trochę wykracza po za budżet. Jestem też otwarty na inne propzycje, raczej nie mam uprzedzeń do firm.

Link to post
Share on other sites

Za 450zł można złapać używke Nokie Lumie 625 - całkiem dobry sprzęt bardzo fajnie wykonany(tyle zarejestrowałem w ciągu 3 mniut obcowania z nim).Ma 4,7" i LTE.

Takie Lenovo też dobra propozycja - tylko ptoem wiadomo - sa problemy z ewentualną gwarancją.Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja jakoś nie mam zaufania do tych pseudo marek telefonów, może przez to że kilka razy się zraziłem. Nie wiem jak wygląda sprawa ze wsparciem dla takich telefonów od strony software. Od siebie jak wyżej również polecam Lumie 520-625 lub poczciwego sgs

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
A jakieś chińczyki?

 

Wszystkie grają bardzo słabo

 

Może lepiej kupić lumie 520 + sansa clip +

 

Całkiem dobre wyjście,ewentualnie zamiast lumii, Galaxy S2+bateria 2000mah+custom rom

 

 

Do 600zł masz Galaxy S3,muzycznie najwyższa półka.

Link to post
Share on other sites
A nie ma jakiegoś softu na poprawę dźwięku? Może jakiś iphone by się nadawał?

EDIT: Lumia 720 za 419zł jest okazją? Czym różni się lumia 520 od 620 i 720?

 

Zobacz moją sygnaturę. Masz tam zestawienie smartfonów. Zerknij na dział Nokia.

 

Nie ma za co

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie kupilem lenovo S650, dam znac jak bede mial. To zalezy jak przyfarcisz to nie a jak sprawdza to oprocz cla zaplacisz tez vat/ Jednak jesli zamawiasz jedna sztuke to najczesciej zostawiaja ja w spokoju.

 

Najlatwiej to zalozyc konto walutowe, przelac kase i mozna szalec

Link to post
Share on other sites

Budżet mi spadł do 400zł. Czy lenovo a 820 do gier internetu i od czasu do czasu muzyki to dobry wybór? Do muzyki na dłuższy czas będę miał sansa clip+. Co polecicie? Może lumie? Jak jest z gwarancją w polsce z lenovo? Sorry za chaos, na szybko pisze.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście do chińczyków podchodziłbym z dużym dystansem, jak ci się coś zespuje to musisz odsyłać do serwisu w chinach. Jeśli nie potrzebujesz dual sim to IMO lepiej kupić zwykłe europejskie modele, w tej cenie miałbyś całkiem przyzwoite: LG F5, Sony Xperia M, Samsung Galaxy Ace 3. Szczególnie godny polecenia jest LG gdyż nie ustępuje zbytnio chińczykom w tej cenie. Ma niezły ekran, dobrą wydajność, funkcjonalną nakładkę i przyzwoity czas pracy. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, nie przemyślałem gwarancji. Wybieram między tymi modelami w takim razie:
- xperia M
- LG L9
- LG F5 (50 dych za budżet, ale jestem w stanie dołożyć do 450zł, więc telefony w sumie do 450zł)
- Nokia lumia 620
- Nokia lumia 625
- xperia L
- Pentagram combo 4 core
Nic więcej nie mogę znaleźć. Są jeszcze jakieś ciekawe propozycje w tej cenie?

Edytowane przez maniakk
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...