Skocz do zawartości

Dziwny problem na allegro


Recommended Posts

Napisz do Allegro, opisz problem, podaj link do drugiej aukcji, którą wystawił. Nie zmuszą go sprzedania telefonu, ale oszustów (nazywajmy rzeczy po imieniu) trzeba tępić!!!!  Negatyw i to jak najszybciej, aby osoby licytujące ten telefon ponownie wiedziały z kim mają do czynienia.

Link to post
Share on other sites

możesz żądać wydania przedmiotu ale jest to możliwe tylko przez sąd, jedynie to co teraz możesz zrobić bez większego korowodu  to zgłosić sprawę do allegro i wystawić mu negatyw

 

koleś pomyślał ze może to sprzedać drożej niż za stówkę

Edytowane przez stalkerpl
Link to post
Share on other sites

@Sony156

Jak ktoś robi aukcję BCM, później ją kończy, bo cena mu nie odpowiada to oszust. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Mógł wystawić aukcję kup teraz i ustalić cenę taką jaka go interesuje. Oby jak najmniej takich allegrowiczów!!!

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak ktoś robi aukcję BCM, później ją kończy, bo cena mu nie odpowiada to oszust. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Mógł wystawić aukcję kup teraz i ustalić cenę taką jaka go interesuje. Oby jak najmniej takich allegrowiczów!!!

 

O nie nie

Jeśli zakończy, odwoła oferty i poda przyczynę tonie oszust - inaczej jak nie poda

a to czy przyczyna jest prawdziwa czy nie to już nie tobie oceniać, a od oszustów wyzywać bym się wstrzymał gdyż to mocne oskarżenia

 

Tutaj ewidentnie mu nie pasuje cena po zakończeniu ( do tej pory się dziwię , że cena stanęła na tym poziomie... ale to są skutki wystawiania licytacji w godzinach nocnych - kończą się też w nocy) 

 

też tak kiedyś miałem , że wystawiłem licytację w nocy omen nomen też Nexus-a ale S i cena stanęła na poziomie 600zł jak ceny średnie były około 1000

Trudno powiedziałem - nauczka była - telefon wysłałem a aukcję wystawiam tylko w godzinach szczytu allegro

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mail od sprzedawcy :
" Przecież logiczne ze nie sprzedam go w tej cenie .
Nigdy nie było tak na allegro, jeśli kończyłem aukcje przed czasem to allegro anulowało rowniez transakcje,nie wiem co teraz pozmieniali.
Możemy sobie powystawiać negatywy za nieudaną transakcje, ale to nic nie zmieni ,prócz tego ze biedzimy mieć ich więcej. "

Link to post
Share on other sites

napisz mu teraz, że wysyłasz ten mail jako Ticket do allegro a jest to równoznaczne z zawieszeniem konta (allegro tępi takich lamusów za takie zagrywki a tu sam się łoś przyznał)

 

ten mail byłby też mocnym argumentem na drodze sądowej której wyrok jest tylko formalnością ;)

decyduj TY ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dawaj bo sam jestem ciekaw :D tym bardziej, że pajac sam się bez skruchy przypucował :D

jakby przeprosił itp itd i zaoferował rozwiązanie problemu to spoko, ale tu bym nie odpuścił a są też inne sposoby na takich - jak chcesz to Ci opiszę na PW :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odp allegro na ticket :
Dzień dobry.

Przesłałam Sprzedającemu oficjalną prośbę o jak najszybsze wyjaśnienie problemu. Mam nadzieję, że wkrótce skontaktuje się on z Panem i wyjaśni tę sytuację.

Pozdrawiam

 

 

ciekawi mnie co się bedzie dalej dziać ;D

Link to post
Share on other sites

@Tommy-T

 

Kilka postow wyzej piszesz aby takich ludzi nie nazywac oszustami - wiec jak ich nazywac???

 

Jak ktos pisze "aukcja BCM, za ile wylicytujesz za tyle masz" a pozniej konczy aukcje bo cena mu nie odpowiada, to niby co robi??? Oszukuje!!! Bo wczesniej napisal "za ile wylicytujesz za tyle masz" a skoro oszukuje to jest oszustem i nie boje sie uzywac tego slowa wobec takich ludzi. Pewne rzeczy trzeba nazywac po imieniu. Jak jestem w sklepie i widze jak ktos chowa gumy do kiszeni i wychodzi nie placac to mowie wprost - zlodziej! A nie usprawiedliwiam go ze niby nic sie nie stalo bo to gumy za 3 zlote, a on pewnie jest biedny i go nie stac. Jak ktos sie obawia ze za tanio sprzeda telefon to po co pisze w aukcji bcm.

Link to post
Share on other sites

Coraz więcej tych oszustów... Ostatnio zamawiałem dziewczynie HTC - przesyłka w ciągu 72 godzin. Później się okazało, że Hong Kong i że najszybciej 2 tygodnie. Byliśmy z dziewczyną cierpliwi. Po 3 tygodniach zgłosiliśmy allegro, bo sposób komunikacji był gorzej niż skandaliczny. Na szczęście oddał pieniądze. Ale i tak dostał negatywa, niestety tak to musi działać, żeby ludzie wiedzieli.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś była taka głośna sprawa że ktoś wystawił auto za załóżmy że 1000 zł zamiast 10000zl (była to dużo większa kwota) i ktoś kupił. Sprzedawca nie chciał oddać i sprawa skończyła się w sądzie. Kupujący sprawę wygrał bo traktują to ponoć jak zaakceptowana przez obie strony umowa kupna sprzedaży.

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

"Słowo się rzekło, kobyła u płotu."

Raz miałem przypadek, że wylicytowałem trochę taniej kartę graficzną a babka obiecała ze odda kasę akurat wtedy jak skończy się okres żeby zgłosić sprawę do POK oczywiście nie napisała tego w prost .Takich osób jak ja miała 60.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...