Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, od kilku dni nie potrafię się zdecydować na program który będzie mnie chronić przez najbliższy rok.Z wymienionych poniżej, który będzie najlepszym wyborem:

-Kaspersky Internet Security 2014

-Malwarebytes Anti-Malware PRO+Windows Defender 8.1

Czy może coś innego?.Proszę o pomoc, i uzasadnienie dlaczego ten będzie lepszy.

 

Link to post
Share on other sites

Ja był polecił KIS  - osobiście używam od lat.

Dlaczego? - ochrona w czasie rzeczywistym nie tylko przej wirusami, trojanami i innym badziewiem (ściąganym z netu czy przenoszonym z pendrivem), ale m.in. e-mail, wtyczki do przeglądarek (Anty-Banner, blokada podejrzanych stron www), oraz jeśli kto korzysta również

ograniczenia netu i kontrola rodzicielska (dla dzieci), czy dodatkowa ochrona płatności on-line.

Link to post
Share on other sites

A ja bym polecił z darmowych Comodo a z płatnych GData. Comodo mam na stacjonarce nowszej a gdatę na 3 starszych kompach. 
Comodo jest jednak dla osób trochę bardziej zaawansowanych, źle skonfigurowany będzie denerwował pytaniami o akcję jaką ma wykonać z danym plikiem/procesem. Jednak jeszcze nie zdarzyło mi się aby nawalił. Do tego bardzo fajna piaskownica.
GDaty używam od wersji chyba 2004 i tylko raz zawiodła gdy mama pomimo ostrzeżeń otworzyła zainfekowanego rara :D 
Działa na P4 oraz i3 330m tak więc pewna różnica epok :P 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o GData to nie mam licencji, licencje akurat posiadam na Nortona Internet Security 2014, Kasperski Internet Security 2014,Malwarebytes Premium,Bitdefender Internet Security 2014 oraz Eseta 7.W takim razie wybór mam bardzo duży, myślę że chyba Kaspersky będzie dobrym wyborem, co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...