Skocz do zawartości

Dead Space 1- spolszczenie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dxh11,

Recommended Posts

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\, u mnie nie ma tam Electronic Arts, grę mam tylko na Origin, nie na steam.


Właśnie okazało się żę brak spolszczenia to nie jedyny problem. Na samym początku gry, gdy podnosimy pierwszą broń, za drzwiami czai się potwór który powinien na nas wyskoczyć, właśnie - powinien. Gdy otworzę drzwi, potwora brak, widać jedynie powyginane i podskakujące do sufitu zwłoki żołnierza. Zignorowałbym to gdyby nie fakt iż przejście w drzwiach blokuje niewidzialna bariera i w żaden sposób nie można przejść dalej. Ponowna instalacja gry nic nie dała. Da się to naprawić?

Edytowane przez Kondziox153
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Worm tu jest mowa o grze na Origin, a nie na STEAM. Tak można zrobić mając tylko grę pobraną na steam, a tutaj gra już jest zainstalowana na originie.

Kondziox jest tylko musisz wbić HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Dead Space...


Hue hue hue własnie to rozpracowałem - banalne.

Wchodzisz tylko do tego klucza co podałem : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Dead Space

po kliknięciu na folder Dead Space pokaże się 6 poszczególnych wartości. Wybierasz tą o nazwie Locale i edytujesz wpisując tylko  pl

następnie, odpalasz grę i masz w pl ;)


PS Nie zapomnij włączyć napisów w menu (opcja off/on)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to zainstaluj ponownie, lub sprawdź czy pliki są zgodne...

Taki błąd występował podobnie w DS2 tylko że to była dla piratów.

Ewentualnie wejdź do folderu Moje Dokumenty\Electronic Arts/Dead Space\i usuń wszystko co tam jest...

Sprawdź też czy nie ma aktualizacji, bo u mnie się pobierała, zaraz po instalacji ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...