Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Wam :)

 

Jaka polecacie karte graficzną GTX 770 :)? Czy jest do dobry wybór do około 1200-1300zł ? 

 

Moj proc i5 2500K 4.2 GHz 

Zasilacz Chieftec 600w CFT 14CS

 

Zasilacz dałby radę dla takiego GTXa 770 ?:)

Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz Chieftec 600w CFT 14CS
 

Nie jest to najlepsza konstrukcja, ale spokojnie sobie poradzi.

 

Ja zawsze polecam karty od MSI/Zotaca. MSI posiada bardzo wydajne i ciche chłodzenie, Zotac natomiast kusi 5-letnią gwarancją. Niestety jego chłodzenie do cichych nie należy. 

Edytowane przez szembor5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

XSkiLL12310  ja bym wybrał MSI N770 TF 2GD5/OC tutaj obecnie w dobrej cenie  http://www.salurion.pl/product/222375/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_770_MSI_2GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_Twin_Frozer_z_NVIDIA_GeForce_Experience_kupon_na_Daylight_PC_.html. Karta graficzna dośc cicha, dośc chłodna, standardowo podkręcona z mozliwością jeszcze zrobienia dodatkowego OC z 3 letnią gwarancją. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiec ninie opłaca sie go brac? 


Zadam jeszcze dodatkowe pytanie , jaka jest jeszcze fajna GTX 770 ale nie od MSi, już dwa razy mi się ta karta od nich zepsuła wiec jestem sceptyczny. Poleci coś ktoś może EVGA GTX 770 ale ona kosztuje 1400zł

Link to post
Share on other sites

Autor nie chce MSI. 

 

 

 

adam jeszcze dodatkowe pytanie , jaka jest jeszcze fajna GTX 770 ale nie od MSi, już dwa razy mi się ta karta od nich zepsuła wiec jestem sceptyczny. Poleci coś ktoś może EVGA GTX 770 ale ona kosztuje 1400zł

Zastanów się nad kartą od Gigabyte. Posiada bardzo ciche i wydajne chłodzenie WF3. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

tutaj obecnie w dobrej cenie

 

W przypadku Salurion'a stanowczo odradzam zamawianie produktów, przy których widnieje "Dostępny w 3 dni". Na swoją 780-tkę czekałem tydzień, po czym anulowali zamówienie.

 

 

 

Posiada bardzo ciche i wydajne chłodzenie WF3. 

 

Dodałbym jeszcze atrakcyjną cenę :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Karta graficzna graficzna do obróbki dźwiękowej?!? 

 

Wydajność gier w podobnych przedziałach cenowych jest bardzo zbliżona. Różnią się głównie w grach które są zaprojektowane we współpracy z AMD/Nvidia. 

Jedno jest pewne - Radeony są lepsze do kopania kryptowalut/obliczeń, ale też mają większy apetyt na energię elektryczną.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Teraz chce zamówić ten sprzęt

 

wiec podsuomwując 

 


gtx msi 770. Wiem, ze nie chcialem msi, ale mimo to kupie ja. Mowia ze dobra grafa, nie grzeje sie itp. 2 razy produkt msi mi sie zepsuł, wiec do trzech razy sztuka (mam nadzieje zre w tym bedzie inaczej) ;)

 

co do obudowy, poradze sie was, dla mnie wazna jest jakos. W sumie dla mnie nie rozni sie niczym praktycznie od tego silentium pc gladiatus m40. 

 


Edytowane przez XSkiLL12310
Link to post
Share on other sites

nie wiem o co chodzi, gdy wchodze w edytuj moj post wyzej. mam duza wiadomość gdy daje zapisz to jakby sie nie zapisuje


Teraz chce zamówić ten sprzęt

 

wiec podsumowując:

 

gtx msi 770. Wiem, ze nie chcialem msi, ale mimo to kupie ja. Mowia ze dobra grafa, nie grzeje sie itp. 2 razy produkt msi mi sie zepsuł, wiec do trzech razy sztuka (mam nadzieje zre w tym bedzie inaczej)  ;)

 

co do obudowy, poradze sie was, dla mnie wazna jest jakos. W sumie dla mnie nie rozni sie niczym praktycznie od tego silentium pc gladiatus m40. Wezme Zalmana

Edytowane przez XSkiLL12310
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...