Skocz do zawartości

[MULTI] The Incredible Adventures of Van Helsing - seria


Recommended Posts

Aż dziwne, że jeszcze nie ma tematu o tej grze. 17 kwietnia debiutuje 2 część. Trochę pozmieniali ale lokacje podobne do jedynki. Liczę, że tym razem gra wystarczy na dłużej niż jedynka, któa miała sporo ograniczeń.

 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-03-11-the-incredible-adventures-of-van-helsing-2-zadebiutuje-17-kwietnia-na-steamie

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niewielki problem z Van Helsingiem II :D

 

W moim przypadku gra zalicza crasha tuż po wyjściu z menu, zaraz po początkowym filmiku (najczęściej raportowany bug do supportu.) Nielicznym udało się grę odpalić. Ci co odpalili zaliczają crashe. Niektórzy zaimportowali postać z jedynki. Crash. Już ponownie zaimportować nie mogą. Na stimie aż kipi...

 

Jest to według mnie niechlubny zwycięzca na najbardziej niedopracowaną premierę ever.

Idę napić się ziółek uspokajających i czekam na fixa...

 

Jeżeli ktoś chce nabyć zalecam... cierpliwość i przeskok na inne dziadostwo do czasu wypuszczenia łaty

Link to post
Share on other sites

To już zaczyna być powoli denerwujące. Ostatnio jaka gra by nie wyszła jest pełna bugów, źle zoptymalizowana a czasami się nawet nie da się jej uruchomić. Dziwnym trafem jest to domena gier na PC, bo ich konsolowe odpowiedniki śmigają bez zarzutu. Szkoda, że spotyka to też słynnego Pogromcę Wampirów bo właśnie miałem kupić klucz i przetestować jak postaci z jedynki radzą sobie w dwójce ale w takim wypadku trzeba będzie poczekać....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziś na stronie społeczności pisali, że "druga zmiana" będzie kontynuowała pracę nad łatką (podobno robi to ekipa non stop bez przerw). Ogólnie masakra. Beta śmigała jak wariat. Jak odpalę i sprawdzę ci bangla dam znać na forum.

 

EDYTA: Gra dostała łatę na stimie i wszystko chodzi jak trzeba.

 

Tak na szybko. Katarina znów lata obok nas  i chroni nasz zadek. Drzewko umiejętności i sztuczki urosły do gigantycznych rozmiarów (trzeba listę przewijać w dół). Kompletnie nie mam pojęcia w co ładować punkty.

 

Foto:

http://s29.postimg.org/a2nc0zscn/2014_05_24_00001.jpg

 

Wielbiciele poprzedniej części nie powinni się zawieść. Rewolucji żadnej nie ma. Ot dostajemy kolejną przygodę z Van Helsingiem. Ja rozpocząłem grę trzecią postacią (ta z armatą). Gra na lolegro kosztuje trzydzieści parę złotych. Jest polski tekst. Zachęcam. Pa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...