Skocz do zawartości

Sennheiser hd 555 - wybor sklepu


Recommended Posts

Witam, od dawna planuje zakup duzych sluchawek sennheiser-a a konkretnie modelu hd 555. Nie chodzi mi bynajmniej o porady w kwestii wyboru gdyz decyzja juz zapadla 8-)

 

Bardziej niepokoi mnie pewien temat na ktory natknalem sie podczas szukania recenzji w.w produktu zalozonego na forum znanej i cenionej strony dla audiofilow

 

link do tematu

http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.h ... 2610&all=1

 

chcialbym wiedziec co o tym sadzicie. Szukajac z uzyciem wyszukiwarki ceneo ceny zaczynaly sie od 270zl a na (rozsadnych) 350 zl konczyly. Obawiam sie jednak iz tak duzy roztrzal wynika glownie z kraju z ktorego sluchawki byly importowane o czym w opisie produktu informacji nie znajdziemy. Nie chcialbym sie rozczarowac tak jak uzytkownik z w.w forum dlatego mam do Was pytanie:

 

Czy warto doplacic tych 30-50zl i zakupic sluchawki w jednym z renomowanych sklepow takich jak komputronik (330zl) czy moze lepiej kupic te tutaj (posiadajace wiele pozytywnych opini) za 270zl

 

http://www.3kropki.pl/p/4/4/sennheiser_hd_555.php

 

pozdrawiam i z gory przepraszam za brak polskich znakow (temat byl pisany z angielskiej wersji systemu w miejscu publicznym)

Link to post
Share on other sites

Ja Ci tylko tyle powiem, że kupowałem w 3kropki dwukrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.

Jeśli chodzi o polskiego dystrybutora Sennheisera to jest nim Konsbud - komputronik pewnie też od nich ma słuchawki, więc to wszystko jedno gdzie kupisz.

W 3kropki kupowałem PX-y i dostałem też gwarancję Konsbudu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...