Skocz do zawartości

Pkt za mini-recki w stosunku do newsów


Recommended Posts

Poszedłbym w drugą stronę i dostosował poziom MR do ilości punktów :)

Ówarzasz, rze tak tżeba? Bo wtedy wienkszoźć wyglondałaby mniej wiencej właśnie tak :P

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o obszerność MR i ich złożoność, a nie o poziom języka polskiego ;)

Zrozumiałem, zrozumiałem :) Trochę ironizowałem po prostu... A propo obszerności i złożoności, to warto porównać pierwsze mini - recenzje jakie ukazywały się na łamach serwisu z tymi ukazującymi się teraz. Kiedyś to faktycznie były mini - recenzje, bo dzisiejsze to już, można zaryzykować stwierdzenie, normalne artykuły (oczywiście nie wszystkie). Zastanawiam się co by było gdyby ktoś napisał taki krótki tekst w tym momencie? Niby takie było założenie tego działu, ale teraz pewnie dostałby mnóstwo negatywnych komentarzy, że tekst jest za krótki itp. Zmieniły się standardy... Pisząc tekst na modłę pierwszych m-r, raczej miałoby się marne szanse na jakiekolwiek wyróżnienie w podsumowaniu miesiąca...

 

Podsumowując: jeśli komuś nie pasują obowiązujące zasady to niech najzwyczajniej w świecie nie pisze! Nikt nikogo nie zmusza...

Link to post
Share on other sites

Podsumowując: jeśli komuś nie pasują obowiązujące zasady to niech najzwyczajniej w świecie nie pisze! Nikt nikogo nie zmusza...

To fakt ;) nikt nie każe komuś poświęcać się dla kilku punktów.

 

ja ostatnio napisałem taką mini-reckę i przyjęła się całkiem dobrze.

Link to post
Share on other sites

Podsumowując: jeśli komuś nie pasują obowiązujące zasady to niech najzwyczajniej w świecie nie pisze! Nikt nikogo nie zmusza...

To fakt ;) nikt nie karze komuś poświęcać się dla kilku punktów.

 

ja ostatnio napisałem taką mini-reckę i przyjęła się całkiem dobrze.

Jak najbardziej się przyjęła. Uważam jednak, że na niektóre tematy da się napisać bez "pitu pitu" a z innymi jest już trochę ciężej. Dajmy na to jakąkolwiek grę. Same screeny nie wystarczą, trzeba jeszcze dodać do nich trochę treści :)

Link to post
Share on other sites

Dominik, dalej masz problem z tym, jakie "Ż" użyć w wyrazie "karze" ;)

Przypomnę znowu:

Kara -> karać -> karze (daje karę)

Kazać -> każe (rozkazuje)

:)

 

Obecnąrecke myszki tez raczej pisze w formie dość mini, nie chce mi sie rozpisywać, choć pewnie jak dorwę troche weny twórczej to róznie sie to moze skonczyc.

Link to post
Share on other sites
Gość bulbulek

Wszystko da się skrócić. Zależy od tego jak podchodzisz do tematu. Zamiast porównywać dwa dyski jako całość, możesz napisać tekst o porównaniu wibracji obydwu dysków. Skupiasz się tylko na wibracjach i masz tekst krótki i porządny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...