Skocz do zawartości

Recommended Posts

Up. Wiesz to nie jest reguła, że każdy Smartphone może być wadliwy, ale wystarczy trochę poczytać. W HTC One do bodajże września 2013 roku były problemy z aparatem i źle spasowaną obudową. Zobacz ile czasu im zajęło by poprawić jakość produktu. Każdy model Smartphone ma jakieś niedoróbki, dlatego polecam lekturę na forumandroid. Nawet jeśli ma to być 20-30 stron to lepiej poczytać i wtedy ewentualnie zaakceptować wady wybranego modelu. A no i jeszcze jedna ważna kwestia - na forumandroid często są wypisane elementy na które należy zwracać uwagę przy zakupie. 

Co do Nexa to super telefon. Z wyglądu bardzo mi się podoba, tylna klapka lepsza niż w G2, ale jednak słabsza bateria. 

Nexa spokojnie można polecać, tylko trzeba uświadomić kupującego na co ma zwracać uwagę.

Link to post
Share on other sites

Szkoda że Xperia Z compakt wykracza poza Twój budżet bo to moim zdaniem jeden z najlepszych modeli. Ewentualnie wspomniany wyżej HTC One. Co do G2 nie podoba mi się jakośc wykonania oraz stosunkowo duży wyświetlacz,ale to już moje indywidualne zdanie,bo pod względem konfiguracji znakomicie sie prezentuje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Telefon pewnie dawno już kupiony, ale napiszę coś nie coś od siebie dla innych, którzy może coś będą szukali. Wypowiem się o Lumiach.

Lumia 920 super sprzęt jakość wykonania niedościgniona dla Samsunga S3 cena obecnie +- 900zł nowa w sklepach (pozostałości gdzieś sie pojedyńcze trafiają choć w praktyce nie do dostania). Na aledrogo pewnie taniej ale ryzyko istnieje. Szybkość oszałamiająca w stosunku do andka. Zakładam oczywiście, że ktoś używa telefonu jak ja czyli jakaś gierka, dużo muzyki, You tutu po WiFi, rozmowy i SMS bez szaleństwa. Jeśli tak to dla niewymagającego jest to sprzęt najbardziej polecany. Zdjęcia i filmy również bardzo dobre. Wady dla mnie to chyba jednak masa, chociaż trzymając taką cegiełkę na pewno paluszki mocniej ją ściskają i z dłoni nie  wyskoczy. Ta którą testowałem miała 32M pamięci i jak dla mnie to bardzo dużo.

Lumia 925 jako następca to różnice nie zasługują na dopłatę 400zł. Fakt dużo lżejsza, posiada już amoled i obiektyw z 6 soczewkami ale ma tylko lub aż 16M. Więc jeśli można kupić 920 za 900 zł to bym się nie zastanawiał nad 925. Oczywiście to tylko dla tych którzy nie potrzebują wodotrysków z telefonu i prostota im odpowiada. Jeśli chodzi o zasięg  sieci to bez zarzutu z WiFi też nie było problemu.

Edytowane przez babylock
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...